Czarni II Szczecin zagrali swój ostatni mecz w B klasie z GKS II Kołbacz. Konfrontacja na wyjeździe zakończyła się porażką 1:4. Honorowego gola strzelił Adrian Wiśniewski.

Rezerwy Czarnych Szczecin rozgrywają trudną dla nich rundę jesienną. Od początku sezonu w B klasie w drużynie dochodzi do zmian i nie udało się jej zapunktować.

Początek meczu z GKS II Kołbacz był wyrównany, a Czarni stworzyli sobie dwie sytuacje podbramkowe do objęcia prowadzenia. Niestety, nie wykorzystali ich, a rywal otworzył wynik z rzutu karnego przyznanego za bardzo wątpliwy faul.

Nasz zespół nie poddał się i dążył do wyrównania. Kilka stałych fragmentów przyniosło duże zagrożenie pod bramką zespołu z Kołbacza. Finalnie Czarni zdobyli gola na 1:1. Adrian Wiśniewski główkował do bramki po dośrodkowaniu Mariusza Modlińskiego z rzutu wolnego. Wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa, a szczecinianie mieli apetyt nawet na odniesienie zwycięstwa.

Po przerwie Czarni nie zdobyli już jednak ani jednego gola, a GKS II Kołbacz doprowadził do wyniku 4:1. Po raz drugi i trzeci wykorzystał rzuty karne. Sędzia nie gwizdnął natomiast jedenastki w drugą stronę, kiedy to Jakub Zarzycki był nieprzepisowo powstrzymywany w dogodnej sytuacji do zdobycia bramki.

W końcówce meczu Czarni otworzyli się, co doprowadziło do straty czwartego gola. Drużyna z Kołbacza podsumowała mecz składną akcją zespołową.

GKS II Kołbacz - Czarni II Szczecin 4:1 (1:1)