Po trzech zwycięstwach zakończyła się passa Czarnych Szczecin w A klasie. Drużyna została pokonana 0:3 przez Chemika II Police.

Czarni rozegrali pierwszy w rundzie wiosennej mecz na wyjeździe. We wcześniejszych spotkaniach byli gospodarzami. Ich przeciwnikiem był sąsiad w tabeli Chemik II. Komplet punktów był potrzebny do wyprzedzenia policzan, a punkt do zapewnienia sobie miejsca w górnej połowie tabeli na zakończenia sezonu. Żadnego z zadań nie udało się wykonać.

Pierwsza bramka dla Chemika padła w 26. minucie po strzale jego kapitana Tomasza Stawińskiego. Wynik pozostawał na styku aż do 89. minuty, ale ryzyko podjęte przez szczecinian nie opłaciło się. Zamiast doprowadzić do remisu, to stracili kolejne gole po strzałach Igora Kamińskiego oraz Bartosza Bukiela.

Oba zespoły dokończyły mecz w osłabieniu po czerwonych kartkach dla Uladzislaua Sakhvona i Rafała Mazanka. Tak w grze jedenastu na jedenastu, jak również dziesięciu na dziesięciu lepsze okazały się rezerwy Chemika.

Ostatni w sezonie mecz Czarnych zostanie rozegrany w niedzielę w Kołbaczu.

Chemik II Police - Czarni Szczecin 3:0 (1:0)
Czarni: Ożarowski - Zarośliński, Sosnowski, Malinowski, Sakhvon, Szymoński, Modliński, Hołdowski (67 Pepryk), Topij (74' Długaszek), Doroch (67 Wiśniewski), Lubiński