Doświadczenie, pracowitość i wizja- poznajmy bliżej nowego koordynatora w Czarnych! 

W szeregi Czarnych wstępuje Filip Mrzygłód, który będzie pełnił rolę koordynatora roczników 2008-2013 oraz będzie pierwszym trenerem rocznika 2012! Wspólnie przyjrzyjmy się bliżej nowej osobie w kadrze trenerskiej!

 

Trener Filip posiada doświadczenie zarówno piłkarskie, jak i trenerskie. Swoją przygodę z piłką nożna zaczął jako zawodnik młodzieżowych zespołów KS Piasta Karsko. W okresie juniorskim, w latach 2009-2011, występował w zespole MKS-u Pogoni Barlinek, który brał udział w Wojewódzkiej Lidze Juniorów. Po okresie juniorskim przeniósł się do IV ligowego GKS-u MEPROZET, w którym spędził sezon 2011-2012. Następnie przez sezon 2012-2013 występował w Klasie Okręgowej w szeregach MKS-u Stal Lipiany ,by po roku przenieść się na stałe do swojego macierzystego klubu z Karska. Od sezonu 2013-2014 już na stałe zadomowił się w zespole Piasta i gra tam do dziś. W sezonie 2020-2021 pełnił również rolę pierwszego trenera zespołu seniorskiego!

 

Ścieżkę trenerską trener Filip rozpoczął w 2014 roku, pełniąc rolę trenera drużyny juniorskiej Piasta Karsko oraz drużyn orlika młodszego i starszego w LKS Victoria 95 Przecław. Na początku 2016 roku przeniósł się na drodze trenerskiej do Szczecińskich klubów sportowych. Przez pięć i poł roku pełnił funkcję trenera w Football Academy Szczecin oraz "SMS" FASE Szczecin. Przez ten czas miał styczność z wieloma rocznikami jako pierwszy trener lub asystent trenera. Pracował z grupami skrzata, orlika młodszego, orlika starszego, młodzika młodszego, trampkarza starszego oraz juniora młodszego. Dodatkowo od września 2017 roku do stycznia 2019 roku pełnił rolę asystenta trenera w Gimnazjalnym Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży, który znajdował się przy ulicy Hożej 6!

 

Trener Filip stawia na edukację, dlatego często bierze udział w konferencjach oraz szkoleniach z zakresu piłki nożnej. Uczestniczył między innymi w konferencjach Futbol Espanol, Deduktor oraz Rozumienie gry 2.0! W swojej dotychczasowej karierze trenerskiej odbył staż w dwóch renomowanych akademiach piłkarskich, które swoje seniorskie zespoły mają w Polskiej najwyższej klasie rozgrywkowej- Pogoń Szczecin oraz Raków Częstochowa. Od marca 2017 roku trener Filip jest posiadaczem licencji trenerskiej UEFA A, która została wydana przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej!

 

Trenerze! życzymy dużo pomysłów, spokoju oraz radości z rozwoju naszych podopiecznych!

 

nowy koordynator czarnych szczecin!

15 lipca 2021

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023