Pierwsza drużyna Czarnych Szczecin i rezerwy mają za sobą ostatnie sparingi przed rozpoczęciem rundy wiosennej w lidze.

Czarni Szczecin kończą przygotowania do wznowienia rozgrywek w A klasie. Z nowym trenerem Krzysztofem Stolorzem wygrali w ostatnim sparingu 6:3 z Leśnikiem Kliniska. Worek z licznymi bramkami rozwiązał się dopiero po przerwie. W pierwszej połowie padł tylko jeden, za to urodziwy gol Leśnika  po lobie z 35 metrów.

Szczecinianie ruszyli do skutecznego natarcia w drugiej połowie, a sześć kolejnych goli, strzelonych w mniej niż 45 minut, robiło wrażenie. Oby taka sama skuteczność była w meczach ligowych. Przy prowadzeniu 6:1 wkradło się rozluźnienie, czego efektem były dwie bramki z rzutów karnych Leśnika. Pierwszy mecz zespołu Stolorza o stawkę w niedzielę o godzinie 16:45. Przeciwnikiem na boisku przy ulicy Witkiewicza będzie Sztorm Szczecin.

Gorzej w próbie generalnej poszło Czarnym II Szczecin, którzy przegrali 2:4 z Mierzynianką II Mierzyn. Wynik był potwierdzeniem powiedzenia o niewykorzystanych sytuacjach podbramkowych, które lubią się mścić. Drużyna miała szans na zdobycie zdecydowanie większej liczby goli niż dwa.

Na początku drugiej połowy sparingu Czarni zdobyli prowadzenie 2:1, ale podobnie jak pierwsza drużyna nie rozegrali dobrze końcówki. Mierzynianka najpierw doprowadziła do remisu, a następnie rozstrzygnęła mecz dwoma strzałami z rzutów karnych.