Wyraźnym zwycięstwem zakończyło się sobotnie spotkanie Czarnych Szczecin z Wołczkowem-Bezrzecze.

W sobotę 22 maja podopieczni trenera Cicio podejmowali zespół KS Wołczkowo- Bezrzecze w ramach 23 kolejki rozgrywek IV grupy zachodniopomorskiej klasy "A". Pierwsza połowa rozpoczęła się od błędów własnych obu drużyn, jednak nie miały one wpływu na wynik spotkania.  Po początkowym chaosie sytuację na boisku zaczęła stawać się klarowna- Czarni weszli na swój poziom, który reprezentują w ostatnich meczach i w 16 minucie meczu wyszli na prowadzenie za sprawą Karola Lubińskiego, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki przeciwnika po składnej i zespołowej akcji oskrzydlającej. Pomimo prowadzenia Czarni nadal przeważali w pierwszej połowie. Drużyna przyjezdnych miała kilka dogodnych sytuacji, jednak bramkarz gospodarzy był tego dnia zbyt dobrze dysponowany. W końcówce pierwszej polowy wynik na 2-0 podwyższył Robert Nieżurawski, który po dośrodkowaniu wykorzystał zamieszanie w polu karnym i uderzeniem z powietrza posłał piłkę w długi róg bramki przeciwnika nie dając szans bramkarzowi.

Druga połowa zaczęła się deszczowo, przez opady, które rozpoczęły się w przerwie meczu. W tych warunkach lepiej odnaleźli się przyjeździe, którzy zdominowali początek drugiej połowy. Jednak wszystkie uderzenia, nawet takie, które zrywają pajęczynę ze spojenie bramki padały łupem bramkarza Czarnych. W 77 minucie Czarni przypieczętowali zwycięstwo po genialnej asyście Karola Lubińskiego, który jednym podaniem wyprowadził Roberta Nieżurawskiego sam na sam z bramkarzem, a ten, biegnąc sam od połowy boiska, minął bramkarza i uderzył prawa noga w środek bramki.

Czarni Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 3:0 (2:0)