Drugi zespół seniorski bez problemów poradził sobie z Pionierem! 

Z przyczyn organizacyjnych mecz pierwszej drużyny nie mógł się odbyć, więc w ten weekend skupiliśmy się na B- klasie. Rezerwy Czarnych rozegrały swój drugi mecz w rozgrywkach. Po wyrównanym meczu i przegranej na Kresowej ze Sztormem nasi zawodnicy chcieli szybko wejść na zwycięską ścieżkę.

Pierwsza połowa zaczęła się wybitnie. Już w drugiej minucie po rzucie rożnym piłkę w stronę bramki uderza głową Sosnowski, obrońca wybija piłkę ręką i mamy rzut karny, Do karnego podchodzi najmłodszy z zawodników Wolak i pewnym strzałem otwiera wynik. Po utracie bramki przyjezdni się obudzili i zaczęli grać swoją piłkę, więc mecz się wyrównał. Ataki z obu stron, dużo walki w środku pola to wizytówka kolejnych 25 minut tego meczu. W 33 minucie na 2:0 podwyższyli Czarni. Podanie ze środka pola na lewe skrzydło, tam Gawlik mija obrońcę 1 na 1, podaje wzdłuż bramki, piłka trafia do Lubińskiego, który na wślizgu pakuje ją do siatki. 44 minuta i 3:0 dla Czarnych. Rzut rożny, zamieszkanie pod bramką Pioniera, wybicie piłki na 30 metr, a tam Suwalski z pierwszej piłki uderza lewą nogą wprost pod poprzeczkę rywali.

Druga połowa stała pod znakiem gry w środku pola, chociaż obie drużyny miały swoje okazje. Najwięcej w tym meczu mógł trafić Śliwka, ale skończyło się na jednej bramce w 60 minucie. Dobre dośrodkowanie z lewej strony, obrońcy wybijają piłkę wprost pod nogi Śliwki, ten obraca się w polu karnym i uderzeniem po ziemi zaskakuje bramkarza trafiając przy bliższym słupku. Wynik został ustalony w 90 minucie meczu. Rzut wolny z lewej strony boiska, dośrodkowanie na głowę Dorocha, a ten zdobywa identyczną bramkę jak ze Zniczem w pierwszej kolejce A- klasy.

 

Czarni II Szczecin – Pionier Szczecin 5:0 (3:0)

Wolak 2’

Lubiński 33’

Suwalski 44’

Śliwka 60’

Doroch 90’

 

Czarni:  Nowak – Sierakowski (70’ Doroch), Niedzielski (76’ Ożarowski), Sosnowski, Warszewski – Dziechciarz (58’ Andrzejewski), Gawlik (46’ Pepryk), Suwalski, Śliwka, Wolak (49’ Nieżurawski) – Lubiński (82’ Stolorz)

 

Pewne zwycięstwo rezerw Czarnych Szczecin

21 września 2021

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023