Kolejna runda turniejów Pierwszej Piłki nie mogła odbyć się bez udziału naszych drużyn. Tradycyjnie był to czas dobrej zabawy i emocji sportowych. Cieszy fakt, iż na boiskach widać, jak procentuje zaangażowanie na treningach.

 

Żak Starszy - grupa 9

Drużyna trenera Karola Izdebskiego w sobotni poranek udała się na turniej Pierwszej Piłki, grupy A, którego gospodarzem była Arkonia. Dla nas to był owocny turniej. Obserwowaliśmy dużo wygranych pojedynków i piękne bramki. Cieszą coraz lepiej wychodzące elementy, które są ćwiczone na treningach. Chłopcy pokazali charakter i walczyli od pierwszej do ostatniej minuty w każdym meczu.

 

Orlik Młodszy - grupa 14

W sobotę przy ul. Stołczyńskiej rywalizował zespół Orlika Młodszego. Chłopcy zagrali bardzo fajne zawody, a spotkanie ze Stalą Szczecin na długo zostanie w ich pamięci. To był piękny poranek i zapowiedź, że drużyna idzie w dobrym kierunku.

 

Skrzaty -  grupy 10 /11

Nasze Skrzaty weekend spędziły na rozgrywkach Pierwszej Piłki. W sobotnie popołudnie chłopcy wybrali się na turniej organizowany przez Football Arenę, natomiast w niedzielę odwiedzili obiekty sportowe przy ul. Pomarańczowej, gdzie gospodarzem wydarzenia był zespół LFA Szczecin. Drużyny rozegrały bardzo dobre zawody. Widzieliśmy dużo pojedynków jeden na jeden oraz dobre podania. Nie zabrakło radości, zabawy i dobrej atmosfery!

 

Orlik Starszy -  grupa 7

W niedzielny poranek Orlik Starszy trenera Macieja Madery rywalizował na obiekcie przy ul. Bandurskiego. Drużyna pokazała zaangażowanie oraz waleczności we wszystkich czterech meczach. Najlepszy mecz chłopcy rozegrali z Hutnikiem Szczecin. Bardzo dobrze konstruowali oraz wykańczali akcje ofensywne. W innych meczach mogło brakować szczęścia, ale nigdy ambicji.

 

Orlik Młodszy -  grupa 8

Po niedzielnych potyczkach przy ul. Nehringa 69 w drużynie panuje duży optymizm. Forma idzie w górę, choć nie obyło się bez komplikacji w trackie turnieju. Dobrze spisali się napastnicy, których należy pochwalić za skuteczność. Chłopcy mieli problemy z powrotami po stratach na połowie przeciwnika, nad czym będziemy pracować na treningach. Zespół się konsoliduje i zyskuje coraz więcej pewności siebie.

 

Orlik Starszy - grupy 6/7

Weekendowe zmagania na obiektach Arkonii były bardzo owocne. Drużyna mogła sprawdzić się w niespotykanym dotąd środowisku, co pozwala na pełniejszy rozwój zawodników. Liderami zespołu mogły zostać osoby, które dotąd nie miały takiej okazji. Staramy się rozwijać wszystkich zawodników, którzy trenują w naszej Akademii.

 

Żak Młodszy - grupa 15

W niedzielne popołudnie rozegraliśmy kolejny turniej Pierwszej Piłki. Tym razem gospodarzem był KS Stal Szczecin. Nasi chłopcy rozegrali cztery mecze. Wszystkie z nich charakteryzowały się wysokim tempem gry i dużym zaangażowaniem. Podczas tych spotkań było wiele nietuzinkowych zagrań, co świadczy o kreatywności zawodników. Chłopcy się świetnie bawili, a to jest najważniejsze!

Pierwsza Piłka, czyli 3xR: radość, rozwój, rywalizacja.

29 września 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023