Zapraszamy na krótkie podsumowanie rozgrywek Pierwszej Piłki z udziałem naszych drużyn. Atmosfera piłkarskiego święta oraz sportowe emocje w duchu fair play były z nami w ostatnią sobotę oraz niedzielę.

 

Skrzat grupa 10

W sobotni poranek najmłodsi adepci z rocznika 2016/2017, a więc Skrzaty Młodsze dawały z siebie wszystko na kolejnym turniej Pierwszej Piłki. Nikomu nie brakował chęci i ambicji. Piłkarskie zmagania przy ul Bandurskiego organizował zespół KICK OFF Szczecin.

 

Orlik Starszy grupy 6/7

Na obiektach polickiego Chemika rywalizowali chłopcy z rocznika 2012. Turniej przebiegał w bardzo dobrej atmosferze. Każdy z chłopców zostawił serce na boisku i pokazał się z dobrej strony a najbardziej wyróżniającym się graczem był Mariusz Rusak.

 

Orlik Młodszy grupa 8

Podopieczni trenera Grzegorza Frąckowiaka z grupy 8. rywalizowali w sobotnie popołudnie na boisku przy ul. Nehringa. Absencja kilku zawodników odbiła się na płynności gry naszej wiodącej ekipy, ale pozwoliła pokazać się innym mniej (lub w wcale) grającym tej jesieni chłopcom. Udany debiut zaliczyli popularni "Minion" i "Oli", a następni zawodnicy na zapleczu już czekają w kolejce na swoje szanse. Kolejny turniej, którego będziemy gospodarzem, na pewno również dostarczy wielu wrażeń.

 

Orlik Młodszy grupa 14

Niesamowitych emocji dostarczył niedzielny, rozgrywany w Mierzynie turniej Pierwszej Piłki. Ostatnie spotkanie, w którym zatrzymaliśmy Hutnika na pewno będzie kandydowało do miana meczu sezonu. Naszych zawodników dopingowały nawet zaprzyjaźnione ekipy. Drużyna stawiła się na miejscu w najsilniejszym zestawieniu. Na 18 powołanych zawodników, aż 17 pojawiło się na boisku. Nikt nikogo nie oszczędzał, zespół wrócił do domu szczęśliwy, z kilkoma bramkami i siniakami na koncie.

 

Skrzat grupa 11

Pierwszopiłkowe granie zakończyliśmy turniejem Skrzatów odbywającym się na obiektach Pogoni Szczecin przy ul. Karłowicza. Rozegraliśmy cztery dobre spotkania. Chłopcy grają coraz odważniej. Fajne odbiory oraz ataki na bramkę przeciwnika były naszym znakiem rozpoznawczym.

Pierwsza Piłka nie zwalnia tempa

12 października 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023