Pierwszy weekend listopada był dla naszej Akademii bardzo owocny. Po przerwie spowodowanej długim weekendem większość grup dzielnie reprezentowała Czarnych Szczecin na turniejach Pierwszej Piłki.
 

Zespół Orlika Młodszego Czarnych zawitał do Polic i na boisku pod balonem udanie zaprezentował się, cytując klasyka, zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Cieszą zwycięstwa, piękne bramki i radość chłopców po wygranej z Salosem. Trenera najbardziej urzekła postawa w meczu z Juniorem, gdzie mimo niekorzystnego przebiegu spotkania, chłopców ani na moment nie opuścił duch walki.
 

Skrzaty z grupy 11 rozegrały przy ul. Arkońskiej ostatni w tym roku turniej Pierwszej Piłki, którego organizatorkami były zawodniczki LFA Szczecin. Najmłodsi zawodnicy z roczników 2016/2017 świetnie zaprezentowali się zdobywając dużo bramek, które sprawiły im mnóstwo radości.
 

Żaki Starsze rozegrały ostatni tej jesieni turniej w ramach rozgrywek Pierwszej Piłki. Gospodarzem była Football Arena Szczecin. Chłopcom jak zawsze podczas rywalizacji towarzyszył uśmiech na twarzach. Zgromadzeni kibice zobaczyli dużo bramek, wiele składnych akcji, chęć zwycięstwa. Drużyna nie może doczekać się kolejnych zmagań.

 

W ostatnią sobotę zespół Żaka młodszego udał się na boisko przy ul. Pomarańczowej, żeby rozegrać turniej, którego gospodarzem był zespół OKS Prawobrzeże Szczecin. Mimo jesiennej pory pogoda dopisała a zawodnicy Czarnych stworzyli wiele ciekawych akcji zakończonych bramkami. Brawa dla całego zespołu za zaangażowanie i odwagę jaką charakteryzowali się przez cały turniej!

 

Połączone siły Orlików Starszych z grup 6 i 7 reprezentowały nas w Policach na Pierwszej Piłce organizowanej przez miejscowego Chemika. Drużyna zaprezentowała się bardzo korzystnie. Szczególnie mogły się podobać szybkie przejścia z obrony do ataku. Widać, że treningi tego elementu procentują. Atak pozycyjny również był naszą groźną bronią. Tak trzymać!
 

W sobotnie popołudnie Orlik Młodszy gr 14 rozegrał kolejną PP. Tym razem gospodarzem była AP Hutnik Szczecin. Na turniej przyjechało wielu zawodników głodnych gry. Granie zaczęliśmy przeciwko bardzo trudnemu przeciwnikowi jakim jest drużyna Świtu Szczecin. Mecz ten nie ułożył się tak jak chcieliśmy. W kolejnym zmierzyliśmy się z drużyną MAPY Mierzyn. Spotkanie to stało na wysokim poziomie zaangażowania, które nie wygasło do końca turnieju. Nasi chłopcy cechowali się dużą ambicją i walką do ostatniej akcji.
 

Chłopcy z grupy 7, czyli Orliki Starsze reprezentowały naszą Akademię na Pierwszej Piłce organizowanej przez Stal Szczecin. W pojedynkach z Hutnikiem, Salosem, Stalą oraz Pogonią cały zespół zagrał bardzo dobrze wykazując ogromne zaangażowanie.

 

Jedynym naszym zespołem, który rywalizował w niedzielę był Żak Młodszy (grupa 15). Turniej organizowany przez Stal Szczecin przebiegał w bardzo dobrej atmosferze, pogoda w tym dniu sprzyjała. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, wykorzystywali swoje okazje do zdobycia gola, grali zespołowo. Było widać ze piłka nożna dostarcza im wiele radości! Spisali się na medal!

Pierwsza piłka wróciła po krótkiej przerwie

11 listopada 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023