Do niedzieli Czarni Szczecin byli bezkompromisowi w A klasie. Tym razem zremisowali 2:2 z Rybakiem Trzebież. Bramkę beniaminka zdobyli Wojciech Hołdowski i Paweł Topij.

Rybak podjął Czarnych w niedzielę na boisku w Tanowie. Szczecinianie zagrali w tym miejscu po raz drugi w rundzie jesiennej, a wspomnienia mieli dobre, ponieważ wcześniej odnieśli zwycięstwo 7:1 z Tanowią.

Tym razem Czarni zdobyli punkt za remis 2:2. Po pierwszej połowie prowadził 1:0 Rybak, który zdobył gola strzałem Mariusza Siary w 21. minucie. Była też dobra wiadomość dla zespołu Krzysztofa Stolorza, ponieważ formalnych gospodarzy czekała cała druga połowa w osłabieniu. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Serhij Hnatowskij.

Czarni sprawnie potwierdzili przewagę liczebną bramkami na 2:1 Za odwrócenie wyniku byli odpowiedzialni Wojciech Hołdowski oraz Paweł Topij. Sytuacja zrobiła się wesoła, ale przewaga gola oraz zawodnika w polu nie wystarczyła do zwycięstwa. W 80. minucie zmiennik Igor Wawrzycki doprowadził do remisu 2:2.

Punkt pozwolił Czarnym awansować na trzecie miejsce w tabeli.

Rybak Trzebież - Czarni Szczecin 2:2 (1:0)
Gole dla Czarnych: Hołdowski (50), Topij (53)
Czarni: Szczerbik - Bartczak (85' Góra), Ceglarz, Hołdowski (68' Wiśniewski), Kozłowski, Malinowski, Modliński, Sosnowski, Szymoński, Topij (67' Doroch), Zarośliński