Czarni pokonali reaktywowany cztery lata temu zespół Pioniera Szczecin 6:1 (1:0, 1:1)

W upalne sobotnie popołudnie, pierwszy zespół Czarnych Szczecin podejmował towarzysko Pioniera. Już w pierwszych minutach obie drużyny stworzyły sobie po jednej dogodnej sytuacji, ale w obu przypadkach górą byli bramkarze. Nieznaczną przewagę w tym okresie osiągnęli Czarni, ale dopiero pod koniec pierwszej tercji udało się pokonać bramkarza gości. Strzałem z rzutu wolnego blisko słupka popisał się Mariusz Modliński. W drugiej tercji padł remis. Najpierw Czarni podwyższyli prowadzenie na 2:0, a autorem bramki był Robert Nieżurawski, ale kilkanaście minut później, faul w niegroźnej sytuacji w polu karnym zamienił się w rzut karny dla Pioniera i goście złapali kontakt.

Na trzecią tercję Czarni wyszli mocno zmobilizowani i już chwilę po wznowieniu gry, Tomasz Pepryk zamienił dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę. Wraz z kolejnymi minutami rozgrywanego w upalne popołudnie spotkania, goście opadali z sił, a kolejne trafienia dołożyli Bartosz Sierakowski, Tomasz Pepryk i Mariusz Modliński, który rozpoczął i zakończył strzelanie na Hożej.

Czarni: Henryk Król - Łukasz Malinowski (k), Tomasz Sosnowski, Bartosz Sierakowski, Jakub Warszewski - Mariusz Modliński, Maciej Kaczmarek, Krzysztof Kaczmarek, Michał Zarośliński, Michał Kozłowski - Tomasz Pepryk

W drugiej i trzeciej tercji wystąpili także: Maciej Madera, Tomasz Markun, Jacek Janowczyk, Tomasz Kaczyński, Bartosz Gawlik, Andrzej Misiałkiewicz, Eryk Gordon i Robert Nieżurawski.