Czarni II Szczecin ponieśli przegraną 1:5 w przedostatnim meczu sezonu w B klasie. Mocniejsze na boisku przy Pomarańczowej okazało się Future Szczecin.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla Future, a gola dla Czarnych strzelił w czasie doliczonym Jakub Zarzycki. Nie zadrżała mu noga przy wykonaniu rzutu karnego i po zmyleniu bramkarza, oddał uderzenie w odsłoniętą część siatki. Od razu, po zdobyciu gola kontaktowego, sędzia zarządził przerwę.

W drugiej części Future już tylko powiększało przewagę do wyniku 5:1 dwoma strzałami Łukasza Olkiewicza i jednym Macieja Wylocińskiego. Po przekonującym zwycięstwie goście dopisali sobie komplet punktów w tabeli.

Czarni nie podtrzymali dobrej gry pokazywanej w kilku meczach rundy wiosennej. Drużyna wyszła na mecz mocno osłabiona i było to widać w jej poczynaniach. Future zdominowało ją siłą fizyczną oraz wolą walki.

- O ile w pierwszej połowie walczyliśmy jak równi z równymi, to w drugiej części zabrakło trochę sił, co poskutkowało bramkami straconymi w końcówce spotkania. Za tydzień rozegramy już ostatnie spotkanie w sezonie z Mierzynianką II Mierzyn - podsumowuje trener Mariusz Modliński.

Czarni II Szczecin - Future Szczecin 1:5 (1:2)
Gol dla Czarnych: Zarzycki (45-karny)
Czarni: Nowak - Dziechciarz, Cywiński, Hajdas (75' Bokszczanin) - Obuchowicz, Doroch, Modliński, Zheleznov, Zarzycki, Odważny (80' Hermański), Miśków