Czarni II Szczecin ponieśli porażkę 0:3 z Pionierem Szczecin w B klasie. Przeciwnik bezwzględnie wykorzystał błędy popełnione przez obronę.

Rezerwy wróciły do ligowego grania po ponad tygodniu przerwy. Ich mecz z Pionierem Szczecin zaplanowano na boisku przy Witkiewicza bezpośrednio po zakończeniu spotkania pierwszego zespołu z Unią Swochowo.

Pionier był znacznie skuteczniejszy i bezwzględnie wykorzystał błędy popełnione przez podopiecznych Norberta Długaszka w obronie. Z kolei Czarni nie zagrali zgodnie ze swoim planem.

Pierwszy gol dla Pioniera padł w 6. minucie po strzale Ihora Masovetsa, który wykorzystał błąd w obronie Czarnych. W 41. minucie przeciwnicy powiększyli prowadzenie uderzeniem Gracjana Rostkowskiego z rzutu karnego. Po zmianie stron padła jeszcze jedna bramka Maksymiliana Wójcika w sytuacji sam na sam z bramkarzem Adrianem Nowakiem.

Czarni do końca starali się przynajmniej o honorowego gola, ale w ich strzałach brakowało albo celności, albo energii, przez co zostali pokonani po raz 11. w sezonie B klasy.

Czarni II Szczecin - Pionier Szczecin 0:3 (0:2)
Czarni: Nowak - Sznyr (65' Dziechciarz), Klimko, Hajdas - Kozłowski (75' Hermański), Pilecki, Modliński, Chruściel (55' Miśków) - Chmura (55' Adamek), Skrętowski (65' Gawlik), Nieżurawski (55' Cywiński)