Zwycięstwem Czarnych zakończyło się spotkanie z rezerwami Chemika Police. Szczecinianie objęli prowadzenie już w drugiej minucie spotkania.

W sobotę, 8 mają podopieczni trenera Cicio podejmowali na swoim terenie zespół Chemika Police, w ramach 21 kolejki rozgrywek IV grupy zachodniopomorskiej klasy "A".

Przed rozpoczęciem pierwszej połowy widać było zaangażowanie i determinację gospodarzy. Mecz w ich wykonaniu rozpoczął się wyśmienicie, ponieważ już w 2 minucie Jakub Warszewski wykorzystał rzut wolny z odległości 40 metrów, który dośrodkował w pole karne, gdzie przy dużym zamieszaniu z piłką minęli się zarówno napastnicy Czarnych jak i bramkarz Chemika i zrobiło się 1:0. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy. Agresywny pressing oraz współpraca przekładały się na liczne przejęcia piłki oraz tworzenie nowych sytuacji podbramkowych. Pod koniec pierwszej polowy do głosu zaczęła dochodzić drużyna przyjezdnych, jednak z ich uderzeniami bez problemu radził sobie bramkarz Czarnych.

Druga połowa to pobudka Chemika, który od gwizdka dał jasno do zrozumienia, że przyjechał na Hożą po punkty. Jedno słowo najlepiej opisuje drugą połowę spotkania- walka. Zarówno na boisku, jak i poza nim, widać było maksymalny poziom emocji, który towarzyszył spotkaniu. Mnóstwo oskrzydlających akcji z obydwu stron, uderzeń na bramkę i pojedynków fizycznych w środku pola to wizytówka tego meczu. Najlepsza okazję do wyrównania drużyna Chemika miała w 70 minucie, kiedy uderzenie zza pola karnego minęło prawy słupek bramki Czarnych. Mądra gra gospodarzy, spokój zespołu oraz przemyślane zmiany pomogły w dowiezieniu wyniku do końca. Po ostatnim gwizdka Czarni dali upust swojej radości, a rewanż ze przegraną w rundzie jesiennej stał się zasłużonym faktem.

Czarni Szczecin - Chemik II Police 1:0 (1:0)
2' Jakub Warszewski

Czarni: Ożarowski - Malinowski (K), Sosnowski, Warszewski, Ziółkowski - Nieżurawski (65' Kozłowski), Maciej Kaczmarek, Rosiński (85' Andrzejewski), Wiśniewski (77' Pepryk), Budzyński (59' Kubiak) - Lubiński (82' Skrętowski)