Czarni Szczecin powalczą w czterech kategoriach w turnieju Anchor Cup, który zostanie rozegrany w sobotę i w niedzielę w Kołobrzegu.

- Szykuje się bardzo ciekawy turniej w pięknym mieście. Spotykamy się wszyscy na zielonej murawie - mówi Adam Nawałka, były selekcjoner reprezentacji Polski, który nagrał specjalne zaproszenie na Kołobrzeg Anchor Cup.

Start Czarnych w nadmorskim turnieju został ogłoszony ponad miesiąc temu. Nasza akademia wystawi drużyny w czterech kategoriach wiekowych U9, U10, U11, U13. W sumie rywalizacja będzie toczyć się w dziewięciu kategoriach.

Tegoroczna edycja Kołobrzeg Anchor Cup będzie drugą. Obsada będzie doborowa i międzynarodowa. Poza Czarnymi na boiskach będzie można zobaczyć młodych piłkarzy Pogoni Szczecin, Zagłębia Lubin, Lechii Gdańsk czy Futbolo Klubas Vilnius. Honorowym patronem turnieju jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Rywalizacja będzie toczyć się na trzech obiektach. Pierwszym z nich będzie stadion imienia Sebastiana Karpiniuka, na którym gości swoich przeciwników drugoligowa Kotwica. Ponadto młodych piłkarzy będzie można zobaczyć na położonym w pobliżu euroboisku, a także na stadionie lekkoatletycznym imienia Michała Barty.

Największy nadmorski turniej piłkarski będzie dla Czarnych możliwością skonfrontowania się z rówieśnikami z innych akademii nie tylko polskich, ale również zagranicznych.

POWALCZYMY NAD MORZEM

18 maja 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023