Tego dnia seniorzy Czarnych Szczecin rozegrają dwa mecze. Przeciwnikiem w A klasie będzie Błękit Pniewo, a drugi zespół podejmie w B klasie GKS II Kołbacz.
 

Czarni rozpoczną w sobotę o godzinie 16 mecz na wyjeździe z Błękitem Pniewo. Mają duży apetyt na odniesienie zwycięstwa po serii pięciu meczów bez wygranej. W poprzedniej kolejce zremisowali 4:4 z Rybakiem Trzebież i w ten sposób przerwali pasmo czterech porażek.
 

Przed meczem z Błękitem, trudno opowiadać o jego historii spotkań z Czarnymi, skoro na razie zaczyna się ona i kończy na jednym meczu w rundzie jesiennej. Błękit jest beniaminkiem, który wrócił do A klasy po jednorocznej nieobecności, ale przed spadkiem występował w innej grupie niż Czarni.
 

Tym samym spotkaliśmy się w październiku po raz pierwszy i stanęło na remisie 2:2. Remisie, który Czarni przyjmowali z niedosytem. Choć stworzyli sobie więcej sytuacji podbramkowych i przeważali, to nie zdołali zdobyć kompletu punktów. Bramkę Błękitu zdobywali Patryk Bartczak i Karol Lubiński jeszcze w pierwszej połowie, po czym w drugiej części nie było już ani jednego gola.
 

O godzinie 19 rozpocznie się mecz drugiego zespołu Czarnych z GKS-em II Kołbacz. Drużyna Mariusza Modlińskiego podejmie przeciwnika na boisku przy Pomarańczowej. Zamierza pójść za uderzeniem po pokonaniu 3:2 Okrętu Szczecin. W tabeli zespół z Kołbacza ma o sześć punktów więcej niż Czarni.

PRACOWITA SOBOTA CZARNYCH

11 maja 2024

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023