Nasze młodzieżowe drużyny w miniony weekend rozegrały trzy mecze ligowe.

Przeczytajcie co się działo na boiskach!

Czarni Szczecin JM - Arkonia Szczecin

Tym razem mecz zaczął się dla naszego zespołu niefortunnie. Bramkę straciliśmy już w 6 minucie po rzucie rożnym. Kolejna strata była chwilę później, po rzucie karnym. Przeciwnik objął prowadzenie na 2-0 a nasz zawodnik musiał opuścić boisko, ukarany czerwoną kartką. Po tej sytuacji nie potrafiliśmy się już odbudować mentalnie, tracąc kolejne bramki. Zła passa trwała i nie zdołaliśmy zrealizować swoich założeń. Końcowy wynik był dla nas bardzo niekorzystny, mecz zakończył się 16-0 dla rywala. Z tego spotkania wyciągamy wnioski i pracujemy jeszcze ciężej już na kolejny mecz.

Skład: Grygiel - Krawczyk, Smarzyk, Skobel, Trociuk - Cimek, Sadowski, Krawczyk, Wysocki, Woźny- Dylewski.

Zagrali również: Kaniewski, Pliniewicz, Wójcik, Boroń.

Czarni Szczecin MM - Błękitni II Stargard

W pierwszej połowie spotkania graliśmy jak równy z równym. Oba zespoły tworzyły sobie sytuacje strzeleckie. Po błędzie obrony przeciwnej drużyny, wychodzimy na prowadzenie! Wynik utrzymujemy do przerwy. Na początku drugiej odsłony meczu tracimy bramkę, po złym otwarciu gry od naszej bramki. Niespełna kilka minut później, goście zdobywają swoją drugą bramkę po kontrze na 2-1. Po stratach, wykonaliśmy dużo dobrej roboty i udaje nam się doprowadzić do remisu za sprawą Leona Pietrzyńskiego! W samej końcówce spotkania bramkę na wagę zwycięstwa dla naszego zespołu strzela Hubert Białek i mecz kończymy wygraną dla naszego zespołu  3-2.

Bramki zdobyli: Leon Pietrzyński x2, Hubert Białek.

Skład: Chełminiak - Romanowicz, Kamiński, Roubo, Białek - Pietrzyński, Winnicki, Dzbanuszek - Mateńko.

Zagrali również: Pomieczyński, Wenta, Kędzierski.

Czarni Szczecin MT - Kick Off Szczecin

Prowadzenie objęliśmy już na samym początku spotkania. Bardzo dobrze graliśmy w piłkę i po świetnym rajdzie naszych zawodników strzelamy bramkę! Gra obu zespołów była bardzo widowiskowa. W drugiej połowie, po dobrej akcji i dośrodkowaniu w pole karne naszego zespołu, obrońca przeciwnej drużyny trafia gola samobójczego. Mimo prowadzenia przez naszą drużynę i dwu bramkowej przewagi nie jesteśmy w stanie utrzymać wyniku do końca. Przez nieuwagę i brak skupienia tracimy 3 bramki. Przegrywamy wynikiem 3-2 dla przeciwnika. Spotkanie było bardzo wyrównane, po zawziętej walce podnosimy głowę do góry i trenujemy dalej.

Bramkę zdobył: Fabian Żyngiel.

Skład: Mitura - Żukowski, Wiśniewski, Linniczenko, Gierba - Białek, Kozioł, Żyngiel, Mateńko.

Zagrali również: Pietrzyński, Bokszczanin, Korgól, Belicki.