Nieco ponad tydzień dzieli Czarnych Szczecin od pierwszego meczu o punkty w rundzie wiosennej A klasy. W sobotę na drużynę czeka jeszcze sparing z Pionierem Szczecin.
 

Pierwsza drużyna Czarnych ma za sobą mecz z Leśnikiem Kliniska. W konfrontacji z zespołem z innej grupy A klasy pokazała się z dobrej strony i zwyciężyła 4:0. Dwa strzały do bramki Leśnika oddał Jakub Staszak, a po jednym Paweł Topij oraz Tadeusz Kubiak.
 

Czarni są na ostatnim etapie okresu przygotowań do rundy wiosennej w A klasie. Do sparingu z Pionierem Szczecin dojdzie na boisku przy ulicy Tenisowej, w sobotę o godzinie 16:45, czyli na około tydzień przed pierwszym w 2024 roku meczem ligowym. Szczecinianie, po wznowieniu wspólnych treningów, mają za sobą cztery zwycięstwa oraz dwie porażki.
 

Z Pionierem Szczecin znamy się dobrze. Czarni grali z lokalnym przeciwnikiem między innymi w poprzedniej edycji Pucharu Zimy. Pionier przygotowuje się do rundy wiosennej w B klasie, w której rywalizuje między innymi z drugim zespołem Czarnych. W tabeli znajduje się na piątym miejscu.
 

Skoro już mowa o drugim zespole Czarnych, to tydzień temu rozpoczął sparingowe granie w zimowym okresie przygotowań. Jego przeciwnikiem była Bryza Reńsko. Mecz zakończył się wynikiem 4:5, choć Czarni mieli w nim nawet trzybramkowe prowadzenie. Bryza przeprowadziła wzorową remontadę i zdobyła zwycięskiego gola. 
 

Gole dla Czarnych zdobywali Tomasz Sosnowski, Wiktor Adamek, Norbert Długaszek oraz Bartosz Młynarczuk. Zagrał między innymi młodzieżowiec z zespołu juniorów Hubert Kot.

PRÓBA NA TYDZIEŃ PRZED LIGĄ

01 marca 2024

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023