W weekend w sparingach zagrali juniorzy młodsi oraz trampkarze. Oba zespoły Czarnych Szczecin odniosły zwycięstwa, które napawają optymizmem w okresie przygotowań do meczów ligowych w rundzie wiosennej.
 

Sparing juniorów młodszych z zespołem z rocznika 2008 Pogoń Szczecin Football Schools zakończył się wynikiem 5:2. Przeciwnik był wymagający, ponieważ zajmuje jedno z czołowych miejsc w lidze wojewódzkiej.
 

Czarni zagrali na wysokiej intensywności, byli skoncentrowani i zaangażowani, a także mieli pomysł na grę. Dużym atutem zespołu były odbiory piłki, a filarem w defensywie był Szymon Bloch. Nasz bramkarz niejednokrotnie wygrywał pojedynki. Po zespole Czarnych, którzy stanowili monolit, trudno było znaleźć słaby punkt.
 

Bramka Tomasza Romanowicza na 2:1 w doliczonym czasie zdecydowała o zwycięstwie trampkarzy Czarnych z Future Szczecin.
 

Pierwsza połowa zakończyła się remisem. W niej Czarni byli skoncentrowani i wysoko zaatakowali przeciwników. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Fabian Żyngiel po rzucie rożnym. Po zdobyciu prowadzenia, nasza drużyna nabrała wiatru w żagle, ale jej bolączką była nieskuteczność. Czarnym nie udało się podwyższyć prowadzenia, a tuż przed przerwą stracili gola na 1:1 po kontrataku.
 

Druga połowa była bardzo wyrównana i nie brakowało w niej walki w środku pola. Czarni zdobyli gola na miarę zwycięstwa strzałem z dystansu Tomasza Romanowicza w doliczonym czasie. Był to kolejny napawający optymizmem wynik w okresie przygotowań.

PRZYGOTOWANIA W AKADEMII DO LIGI

19 lutego 2024

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023