Drużyna Krzysztofa Stolorza zmierzyła się na Prawobrzeżu Szczecina z Chemikiem II Police. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Czarnym nie udało się utrzymać do końca meczu dwubramkowego prowadzenia. Szczecinianie rozpoczęli pojedynek od mocnego uderzenia i w 6. minucie zdobyli pierwszego gola strzałem Adriana Wiśniewskiego. W 24. minucie zrobiło się 2:0 dzięki uderzeniu Krzysztofa Stokopa - piłkarza sprowadzonego w tym sezonie z Warty Gorzów Wielkopolski.

Chemik II Police rozpoczął pościg w pierwszej połowie. Jeszcze przed przerwą padła bramka kontaktowa Doriana Płusy. Czarnym pozostała jeszcze skromna zaliczka, która wystarczyła do 82. minuty. W niej drużyna z Siedleckiej doprowadziła do remisu 2:2 strzałem Krystiana Kotlarza

Czarni w drugim sezonie z rzędu zmierzyli się z rezerwami Chemika na boisku przy ulicy Orlej na Prawobrzeżu Szczecina. Ponownie stanęło na remisie - tym razem 2:2. To jednocześnie wynik, którym zakończyły się trzy z ostatnich czterech meczów Czarnych.

Czarni Szczecin - Chemik II Police 2:2 (2:1)
Gole dla Czarnych: Wiśniewski (6), Stokop (24)
Czarni: Malinowski - Król, Sosnowski, Zarośliński, Wiśniewski, Modliński, Ceglarz, Kozłowski (70' Kubiak), Hołdowski (85' Góra), Stokop (60' Gellera), Topij (78' Doroch)