Trampkarze Czarnych Szczecin odnieśli wysokie zwycięstwo 19:0 w meczu ligowym z Arkonią. Zespołów z akademii nie zabrakło w turniejach "Pierwsza Piłka".

Trampkarze Czarnych wystartowali efektownie w rundzie mistrzowskiej. Ich wyższość nad Arkonią została pokazana bezkompromisowym wynikiem 19:0. Drużyna przystąpiła do meczu zmotywowana i głodna strzelania goli.

Już w pierwszej połowie Czarni zdobyli bramkę Arkonii dziewięć razy. Najskuteczniejszym piłkarzem meczu był Bartosz Nowak, który strzelił sześć goli. Po dwa trafienia dorzucili Wojciech Krawczyk, Dominik Gierba, Hubert Kot, Michał Ożgo, a po jednym Marcin Cimek, Marcel Pyrek, Kornel Niezbecki oraz Mateusz Wodzyński.

W przerwie w grę Czarnych nie wkradło się rozluźnienie, a widoczna była duża chęć atakowania. Także zmiennicy dokładali kolejne gole, a końcowy wynik robił duże wrażenie.

- Jesteśmy zadowoleni z postawy drużyny, która w każdej minucie dążyła do powiększenia przewagi bramkowej. Przed nami niezwykle trudne i decydujące spotkania ze Stalą i Hutnikiem. To drużyny, które postawiły najtwardsze warunki w rundzie zasadniczej. Uważamy jednak, że nasz rozpędzony zespół jest w stanie zakończyć sezon na czele - mówią trenerzy Paweł Rozpondek i Mariusz Modliński.

Drużyny z akademii wykorzystały słoneczny weekend do zagrania w turniejach "Pierwsza Piłka". Młodzi piłkarze rywalizowali między innymi w Szczecinie, Stargardzie oraz Policach. Na boiskach można było zobaczyć waleczne orliki starsze i młodsze, żaki, skrzaty starsze i młodsze. Jeden z naszych zawodników Karol Hadryś został najlepszym strzelcem w dwóch turniejach z rzędu.