Mały jubileusz raportu z akademii, czyli 20. odcinek w tym roku. W nim między innymi o zwycięstwach juniorów oraz młodzików młodszych.

Juniorzy postrzelali w meczu z Jeziorakiem Szczecin. Kanonada Czarnych zakończyła się na 10. golu, a konfrontacja zakończyła się wynikiem 10:3. Już w pierwszej połowie drużyna zdobyła prowadzenie 4:1, a później jeszcze je powiększała. Po tej kanonadzie Czarni znaleźli się na szóstym miejscu w górnej połowie tabeli.

Trampkarze w lidze wojewódzkiej ponieśli porażkę z Błękitem Pniewo 3:5. Nie udało się im pójść za uderzeniem po przełamaniu sprzed tygodnia, które nastąpiło w meczu z Chemikiem Police.

Młodziki młodsze odniosły zwycięstwo 5:2 z FASE Szczecin. To już piąta z rzędu wygrana zespołu, dla którego po dwa gole strzelili Michał Ryfczyński i Jakub Kozak, a jedno trafienie dołożył Dominik Sorokosz. Najtrudniejszym momentem spotkania był początek drugiej połowy, kiedy FASE zdobyło gola kontaktowego na 1:2. Czarni przetrwali ten fragment dzięki sile mentalnej i koncentracji. Następnie w wymianie ciosów skuteczniejsi okazali się zmiennicy Czarnych.

Jak to w sporcie, były zwycięstwa, były też porażki. W lidze terenowej młodziki poniosły porażkę 1:4 z Getbolem Podjuchy. Jedynego gola strzelił Tomasz Jaz.

Młodsze grupy z akademii zagrały w turniejach Pierwsza Piłka. Skrzaty odwiedziły Hutnika Szczecin, a jedna z grup orlików rywalizowała na obiektach Salosu.