Drużyny z akademii mają za sobą pracowitą niedzielę. Tego dnia rozegrały mecze ligowe. Czarni uczestniczyli również w turniejach Pierwsza Piłka.

Juniorzy mierzyli się ze Stalą Szczecin i nastawili celowniki w porównaniu z wcześniejszymi meczami. Czarni strzelili sześć goli już w pierwszej połowie, a konfrontacja zakończyła się wynikiem 9:3. Nie wypadało odwracać wzroku od boiska, skoro padał gol za golem. Najskuteczniejszym spośród Czarnych był Bartosz Nowak, który strzelił hat-tricka. Jan Miszczak zdobył bramkę Stali dwa razy. Po jednym golu dołożyli Hubert Kot, Damian Żukowski, Ludwik Więch oraz Julian Karyń. Juniorzy są na piątym miejscu w tabeli.

Trampkarze w lidze wojewódzkiej ponieśli porażkę 3:7 z Błękitnymi II Stargard. Do bramki przeciwnika strzelali Jakub Kowalski, Kacper Kaczmarczyk oraz Fabian Żyngiel. Szwankowała defensywa, przez co trzy gole nie dały ani jednego punktu.

Trwa passa młodzików młodszych w lidze wojewódzkiej. Za nimi efektowne zwycięstwo 6:1 z Funinho Szczecin. Po dwa gole dla Czarnych strzelili Mariusz Rusak i Michał Ryfczyński, a po jednym trafieniu dołożyli Aleksander Kuźniar oraz Alan Syniec. Drużyna od początku do końca meczu kontrolowała wydarzenia na boisku i dominowała. Jej grę oglądało się z przyjemnością.

Drużyna młodzików gra również w lidze terenowej. Konfrontacja Czarnych z Prawobrzeżem Szczecin zakończyła się bezbramkowym remisem. Gra była wyrównana, a oba zespoły miały szanse na rozstrzygnięcie spotkania.

Żaki wystąpiły w turniejach Pierwsza Piłka zorganizowanych przez UKS Energetyk Junior Gryfino. Czarni zagrali z gospodarzami, a także z AP Bolluś, Football Areną Szczecin oraz FASE. Po emocjonujących meczach nie zabrakło poczęstunku dla młodych piłkarzy.

RAPORT Z AKADEMII #2322

23 października 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023