Wydarzeniem ostatnich dni w akademii Czarnych Szczecin był występ młodzików w turnieju Licheń Cup. O punkty w lidze powalczyli między innymi juniorzy.

I właśnie od juniorów rozpoczniemy przegląd. Nie wspominają oni dobrze meczu w Policach ze Świtem Skolwin, który zakończył się wynikiem 1:7. Po pierwszej połowie drużyna ze Stołczyńskiej miała dwa gole przewagi. Po zmianie stron tylko ją powiększała i dopisała sobie komplet punktów w tabeli.

Dla młodzików ostatni weekend był generalnie długim weekendem. Zanim pojechali na turniej do Wielkopolski, zagrali w lidze z Błękitnymi Stargard. Pojedynek zakończył się wynikiem 10:0. Najskuteczniejszym piłkarzem tego meczu był Kaczmarczyk, który strzelił trzy gole. Po dwa dołożyli Rusak oraz Syniec, a po jednym Kucharzyk, Tkacz i Kordela.

Następnie młodziki zajęły piąte miejsce w emocjonującym Licheń Cup. Czarni znaleźli się w czołówce w stawce 24 zespołów. Pierwszego dnia turnieju wywalczyli awans do najmocniejszej grupy, a drugiego dnia odnieśli dwa zwycięstwa, raz zremisowali i ponieśli dwie porażki. Siedem goli dało tytuł króla strzelców turnieju Kacprowi Kaczmarczykowi. Drużyna opuściła Licheń z drobnym niedosytem, ale też z poczuciem, że krok po kroku wspina się na coraz wyższy poziom.

Naszych zespołów nie zabrakło w turniejach Pierwsza Piłka. Czarni przystąpili do nich zwarci i gotowi, choć boiska zostały już delikatnie pokryte żółtymi liśćmi, a na niektórych głowach pojawiły się zimowe czapki. Odwiedziliśmy kilka miejsc w Szczecinie i wszędzie podjęliśmy ambitną walkę w meczach.

RAPORT Z AKADEMII #2323

02 listopada 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023