Wypełniony miłymi momentami i zwycięstwami weekend w akademii Czarnych. 

Już w sobotę cieszyliśmy się ze zwycięstwa trampkarzy w lidze terenowej. Czarni wygrali na boisku przy ulicy Tenisowej 6:3 z Salosem Szczecin. Dobra forma w ofensywie pozwoliła strzelić dwa razy więcej goli niż lokalny przeciwnik. Była to druga wygrana zespołu w sezonie.

Młodziki w lidze wojewódzkiej zwyciężyły 7:0 z Bałtykiem Koszalin. Była to pierwsza z dwóch zaplanowanych na listopad konfrontacji z zespołami z Koszalina. Zakończyła się pełnym sukcesem, a do bramki Bałtyku strzelali po dwa razy Kacper Kaczmarczyk, Mariusz Rusak i Alan Syniec, a jednego gola strzelił Filip Prucnal.

Młodziki w lidze terenowej także postrzelały w swoim meczu. Ich pojedynek z Jeziorakiem Załom zakończył się wynikiem 9:3. Po zakończeniu także tego spotkania nie zabrakło żywiołowego tańca radości.

Nasza żeńska drużyna, która debiutuje w rozgrywkach ligowych, odniosła wyczekiwane zwycięstwo 5:1 ze Stalą Szczecin. W pełni zrewanżowała się przeciwniczkom za przegraną w poprzednim meczu. Czarne czekały na wygraną od początku października, więc smakowała ona znakomicie.

Młodsze grupy zagrały w dogrywkach do turniejów Pierwsza Piłka. Z dobrej strony pokazały się orliki, które zwyciężyły w sześciu z siedmiu meczów. W zespole z rocznika 2013 doszło nie tylko do sparingu, ale również do testów kandydatów do dołączenia do niego.

RAPORT Z AKADEMII #2324

14 listopada 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023