Czarni zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z Kastą Szczecin-Majowe 3:3.

Zespół z ulicy Hożej bardzo dobrze wszedł w mecz i już w drugiej minucie otworzył wynik spotkania po indywidualnej akcji i golu Damiana Ulewskiego. Radość Czarnych nie trwała jednak długo, bo już cztery minuty później gospodarze doprowadzili do wyrównania. Dobrze dysponowany tego dnia zespół Czarnych stworzył sobie w następnych trzydziestu minutach trzy stuprocentowe sytuacje, jednak nie potrafił zamienić ich na bramki. A skoro nie udało się z akcji, to udało się ze stałego fragmentu gry. W 29. minucie faulowany w polu karnym był Tomasz Pepryk i sędzia podyktował rzut karny, który pewnym strzałem zamienił na bramkę sam poszkodowany. Siedem minut później znowu mieliśmy remis. Po dobrej akcji gospodarzy, sam na sam z bramkarzem Czarnych znalazł się napastnik Kasty i wyrównał stan spotkania. Chwilę później po raz pierwszy na prowadzenie wyszedł zespół z osiedla Majowego i do przerwy mieliśmy wynik 3:2.

Po przerwie Czarni rzucili się do odrabiania strat, ale w ich akcjach brakowało wykończenia lub trochę szczęścia. Temperatura spotkania rosła z minuty na minutę, czego efektem była pierwsza bezpośrednia czerwona kartka w nowoczesnej historii Czarnych Szczecin. Obejrzał ją za głośną krytykę sędziego zawodów, trener Jakub Cicio. Mimo tego, Czarni z każdą minutą przeważali coraz bardziej czego efektem były zmasowane ataki na bramkę Kasty. Jeden z nich zakończył się w 87. minucie faulem na Rafale Kaźmierskim, a bramkę na 3:3 z rzutu karnego zdobył Adrian Wiśniewski. Chwilę później powinniśmy zobaczyć jeszcze jeden rzut karny. Bramkarz Kasty interweniując w polu karnym uderzył pięścią w głowę składającego się do strzału Tadeusza Kubiaka. Arbiter zawodów miał już gwizdek w ustach ale finalnie nie zdecydował się wskazać na tzw. "wapno"  i spotkanie zakończyło się w miarę sprawiedliwym podziałem punktów.

Czarni: Kuligowski - Malinowski(K), Sosnowski (75' Kaczyński), Sierakowski, Warszewski - Kaczmarek Maciej, Ulewski, Rosiński (58' Kaczmarek Krzysztof), Zarośliński (50' Wiśniewski), Modliński (46' Kubiak) - Pepryk (65' Kaźmierski).