Czarni Szczecin zremisowali 2:2 w drugim meczu w A klasie z rzędu. Tym razem ich przeciwnikiem był beniaminek Błękit Pniewo. Czarni przyjęli ten wynik z niedosytem.

Drużyna zmierzyła się z Błękitem w sobotę na boisku przy ulicy Orlej na Prawobrzeżu. Czarnym nie udało się zwyciężyć w czwartym meczu z rzędu, choć przeważali i stworzyli sobie więcej sytuacji podbramkowych niż przeciwnik.

Wszystkie gole padły w pierwszej połowie. Czarni rozpoczęli mecz źle i stracili bramkę wskutek nieuwagi obrońców przy rzucie rożnym. Do remisu 1:1 doprowadził Patryk Bartczak. Wykonał on dobitkę wcześniejszych strzałów Karola Lubińskiego oraz Tomasza Sosnowskiego, które zatrzymały się na bramkarzu i poprzeczce.

Ryzykowna gra i nieprzemyślane zagrania Czarnych przyniosły negatywny efekt. Niezrozumiała piłka poprzeczna została przechwycona przez zawodnika Błękitu, a ten poradził sobie w sytuacji sam na sam z Dawidem Szczerbikiem na zakończenie długiego rajdu. Szczecinianie wyrównali na 2:2 strzałem Karola Lubińskiego po rzucie rożnym.

Druga połowa była niczym oblężenie zamku Błękitu. Licznych sytuacji podbramkowych nie wykorzystali Karol Lubiński, Sebastian Gellera oraz Mariusz Modliński. Trochę szczęścia zabrakło Łukaszowi Królowi, który groźnie główkował. Stanęło na podziale punktów i ogromnym niedosycie Czarnych.

Czarni Szczecin - Błękit Pniewo 2:2 (2:2)