Czarni rozbili nowopowstały zespół Future Szczecin 6:1 (4:0).

 

Niedzielny przeciwnik naszego zespołu, to nowopowstały zespół seniorski na szczecińskiej mapie piłkarskiej, który mimo kilku doświadczonych zawodników w składzie, nie był w stanie nawiązać równej walki z naszą drużyną. Już od pierwszych minut oglądaliśmy dość płynną grę Czarnych, którzy doświadczeniem przewyższali gospodarzy tego pojedynku i gdyby prezentowali lepszą skuteczność, wynik mógłby być dużo wyższy. W pierwszej połowie widzowie oglądali cztery bramki A-klasowców i tylko jeden celny strzał ze strony gospodarzy, który jednak obronił strzegący dziś bramki Czarnych Piotr Kuligowski.

W drugiej odsłonie dało się odczuć lekkie rozprężenie w szeregach Czarnych, co w połączeniu z bardzo aktywną grą na pograniczu faulu, bramkarza zespołu Future przełożyło się na zaledwie dwa gole dla gości. Zespół Future odpowiedział jednym trafieniem po zamieszaniu w polu karnym Czarnych.

Zdobywcy goli dla Czarnych: Michał Zarośliński, Damian Ulewski, Mariusz Modliński, Robert Nieżurawski, Daniel Ziółkowski, Tomasz Pepryk.

Czarni: Kuligowski - Malinowski, Sosnowski, Sierakowski, Modliński - Ulewski, Kaczmarek M., Kaczmarek K., Rosiński, Zarośliński - Pepryk.

Grali także: Nieżurawski, Warszewski, Janowczyk, Ziółkowski, Wiśniewski, Klimko.

 

 

Różnica klas w meczu z Future Szczecin 

26 lipca 2020

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023