Wraz z końcem roku szkolnego startujemy z pilotażową akcją "Podwórko". Dwa razy w każdym tygodniu, zaprosimy wszystkie dzieci, żeby przyszły pograć z nami w piłkę!

W okresie letnim zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 5 do 13 lat na sportowe wtorki i czwartki pod nazwą "Podwórko".

Akcja "Podwórko" ma na celu stworzenie miejsca, w którym dziecko będzie mogło spotkać się ze swoimi rówieśnikami i pograć w piłkę nożną.  Chcielibyśmy, aby w te wakacje, boisko na Hożej stało się dla dzieci nowym podwórkiem!

Dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki w godzinach 17:00-19:00 na boisku przy ulicy Hożej 6, będziemy pełnić dyżury. Dwóch trenerów, czekać będzie na  dzieci, które chcą pograć wakacyjnym popołudniem w piłkę. Wszystkim chętnym zapewnimy: piłkę do gry, bramki, pomożemy ustawić boisko, wybrać składy, udostępnić znaczniki do gry. Gdy trzeba będzie, dyżurujący trener opatrzy ranę, lub wezwie pomoc.  Pierwszy taki dyżur, już w najbliższy wtorek, 29. czerwca.

Przyjdź na boisko i zagraj z nami w piłkę! Wstęp wolny!

Program finansowany jest ze środków własnych Klubu, a także dzięki wsparciu Gminy Miasto Szczecin w ramach programu Mikrodotacje, realizowanego we współpracy z Fundacją Sektor 3 Szczecin.

rusza Akcja podwórko!

25 czerwca 2021

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023