Czarni Szczecin rozpoczęli wspólne przygotowania do rundy wiosennej. Przed nimi czas treningów oraz sparingów. Do pierwszego meczu o punkty w A klasie pozostały mniej niż dwa miesiące.

 

Wtorek 16 stycznia był pierwszym dniem okresu przygotowań po przerwie świąteczno-noworocznej. Seniorzy Czarnych szykują się do rundy wiosennej w A klasie oraz B klasie. Na początku piłkarze rozegrali grę na rozruch, a w zajęciach wzięło udział 22 zawodników.

 

Na czwartek został zaplanowany test-mecz, który będzie okazją do pokazania się dla kandydatów do wzmocnienia Czarnych. Także w tym tygodniu, konkretnie w sobotę o godzinie 14:45, pierwszy sparing. Czarni zagrają z Future Szczecin w Pucharze Zimy. Z przeciwnikiem spotkają się na boisku przy ulicy Tenisowej.

 

W następnych tygodniach Czarni zagrają o punkty w Pucharze Zimy przeciwko Okrętowi Szczecin oraz Pomorzaninem Przybiernów. Pierwsza drużyna ma rozegrać siedem meczów kontrolnych przed wznowieniem rundy wiosennej w A klasie. Do inauguracji pozostały mniej niż dwa miesiące.

SENIORZY WRÓCILI DO TRENINGÓW

17 stycznia 2024

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023