Podczas minionego weekendu w ramach rozgrywek Pierwszej Piłki swoje turnieje rozgrywali zawodnicy z kategorii Żaka, Żaka Młodszego i Skrzata.

Poranne godziny dość często towarzyszą naszym najmłodszym zawodnikom. Całe szczęście nasze Skrzaty przyjeżdżają pełne energii i myślami już strzelają mnóstwo goli. Niedzielny dzień rozpoczynamy turniejem grupy 2 w Przecławiu przy al. Kasztanowej. Nie zabrakło emocji, walki oraz przede wszystkim bramek, których padło ponad 30 w wykonaniu Czarnych. Oby tak dalej!

Żak młodszy na swój turniej Pierwszej Piłki ponownie pojechał do Polic, mecze rozgrywał przy ulicy Siedleckiej 2B, gdzie gospodarzem była drużyna Chemika Police. Niestety jeden zespół nie przyjechała na turniej przez co zawodnicy rozegrali tylko 3 mecze . 

Pierwszy mecz z Chemikiem II to prawdziwy rollercoaster. Prowadzenie uzyskiwała raz jedna, raz druga drużyna, żeby mecz rozstrzygnąć w ostatniej akcji. Następnie czekał nas jeszcze pojedynek z Chemikiem oraz Pogonią Szczecin FS, oba spotkania były wyrównane. Pewne jest jedno, ta drużyna ma charakter. 

Trener Grzegorz Frąckowiak wraz ze swoimi Żakami wybrał się na turnieje na Hożą i Karłowicza. Rozgrywki obfitowały w dużą ilość bramek, zespoły grały ofensywnie, a po meczach na twarzach chłopców widoczny był uśmiech. Nie zabrakło pysznego poczęstunku i sportowej rywalizacji. Trener był bardzo zadowolony z gry swoich podopiecznych.

Nie zwalniamy obrotów! Przed nami ostatnie turnieje Pierwszej Piłki, na których mamy zamiar dobrze się bawić i strzelać mnóstwo goli.

Skrzaty i Żaki w Pierwszej Piłce

01 czerwca 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023