Dziewiętnastu zawodników wzięło udział w przedsezonowym zgrupowaniu zespołu seniorów w Czarnocinie. Drużyna zrealizowała cały zakładany plan szkoleniowy odbywając 4 jednostki treningowe oraz 3 jednostki teoretyczno-taktyczne!

Pod koniec letniego okresu przygotowawczego, przyszła kolej na zgrupowanie zespołu seniorów, które drugi raz z rzędu odbyło się w Ośrodku Wypoczynkowym „Gumiś” w Czarnocinie. Gospodarze ugościli nas przyjemną atmosferą oraz smacznym jedzeniem i posiłkami dostosowanymi w 100% do naszych potrzeb czasowych. 

Czterodniowy obóz rozpoczął się od późno popołudniowego treningu oraz wieczornych zajęć teoretyczno-taktycznych, które przed północą płynnie przeszły w rekreację. 

Drugi dzień zaczęliśmy delikatnie - od spaceru nad Zalew Szczeciński i przedpołudniowego treningu, a po obiedzie przyszedł czas na dyskusje. Pod wieczór zespół wziął udział w dłuższej jednostce treningowej, zakończonej gierką, którą wygrał zespół zielonych. Po kolacji odbyły się kolejne zajęcia w świetlicy, które podobnie jak w czwartek przerodziły się w nocną nasiadówkę.

Trzeci dzień to już pierwsze powroty ze zgrupowania, które musiało zakończyć się szybciej ze względu na niedzielny mecz pucharowy. Pozostali zawodnicy sobotę spędzili spokojnie, oglądając spotkania Premier League, a wieczorem wzięli udział w lekkim treningu i oczywiście zajęciach taktycznych. Tym razem jednak zarówno wykład jak i rekreacja zakończyły się szybciej - równo o północy, kiedy to zawodnicy zgodnie udali się na odpoczynek.

Ze zgrupowania ruszyliśmy zaraz po przyspieszonym śniadaniu, aby dotrzeć na pucharowe zawody. Z zakładanego planu nie udało się tylko zorganizować wyprawy kajakowej, ze względu na skażone wody Odry wpływające do Zalewu Szczecińskiego. Za rok będzie nas jeszcze więcej, a wykonana praca zaowocuje już w tym sezonie! 

Solidnie trenowali w Czarnocinie

24 sierpnia 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023