Seniorzy rozpoczęli okres przygotowań do sezonu. W niedzielę sprawdzą się w pierwszym sparingu, a ich przeciwnikiem będzie Pionier Szczecin.

We wtorek Czarni Szczecin spotkali się na pierwszym treningu w okresie przygotowań. Trener Krzysztof Stolorz zarządził gierkę, w której lepsza okazała się drużyna w czerwonych koszulkach. 

Przed Czarnymi czas treningów, sparingów, a i w planie mają minizgrupowanie. W czwartek rozegrano test-mecz dla kandydatów do wzmocnienia zespołów grających w A klasie i w B klasie.

Pierwszym sparingpartnerem Czarnych będzie Pionier Szczecin. Mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 13 na boisku przy ulicy Kresowej. Pionier przygotowuje się do sezonu w B klasie, a ostatnio dał się we znaki Czarnym w Pucharze Zimy. Obaj trenerzy wykorzystają sparing do sprawdzenia potencjalnych wzmocnień.

Czarni rozegrają pierwszy mecz o stawkę w zachodniopomorskim Pucharze Polski, a ich przeciwnikami będą juniorzy Stali Szczecin. W razie awansu, jeszcze przed inauguracją w lidze, podopieczni Krzysztofa Stolorza zagrają z klubem lepszym w parze Rybak Trzebież kontra Vielgovia Szczecin.

SPARING NA ZAKOŃCZENIE PIERWSZEGO TYGODNIA

22 lipca 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023