Zaczynamy! Jest Niedziela, 20 września, trwają ostatnie przygotowania do corocznego Festynu Charytatywnego, za chwilę rozpoczniemy zabawę i zbiórkę na rehabilitację dla Bartka. Na portalu zrzutka.pl, rodzice Bartka uzbierali blisko połowę potrzebnej kwoty. Gramy dziś o drugie 30 tysięcy dla niego!

Rusza największy festyn charytatywny w północnej części Szczecina. Jest to impreza organizowana przez Klub Sportowy Czarni Szczecin, podczas której uczestnicy bedą mogli skorzystać z licznych atrakcji, a cały dochód z wydarzenia, przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację niewidomego Bartka, siedmioletniego chłopca, który w wyniku guza mózgu stracił wzrok wiosną tego roku.

Bogaty program imprezy pozwoli dobrze bawić się zarówno dzieciom jak i dorosłym, a w nim m.in turnieje piłki nożnej i siatkówki, zawody biegowe, zabawy z Freesbieie, czy strzelnica paintballowa. Dzieci będą mogły oddać się szaleństwu na dmuchanych zamkach, zamienić się w zawodników Sumo oraz wziąć udział w wielu konkursach, czy pomalować buźki. Miłym zaskoczeniem będzie wizyta Ligii Superbohaterów, której członkowie wspierali Bartka gdy ten święta Wielkanocne spędzał na oddziale Neurochirurgii. Najmłodszych zapraszamy na zabawy muzyczne, natomiast dorosłych zachęcamy do wzięcia udziału w lekcji Salsy czy konkursach: będziemy m.in. rzucać beczką w dal i siłować się na rękę.

O świetną zabawę i mocne wrażenia zadba Krzysztof Kryj - trener personalny, który wraz ze swoją ekipą urządzi dyskotekę na rowerach! Podczas festynu Panowie oraz dzieci będą mogli skorzystać z usług fryzjera Daniela Traut, rekordzisty w strzyżeniu na czas. Ponadto będzie  można pojeździć na najwiekszych quadach, wskoczyć na motor, czy wsiąść do nietypowych samochodów, a to wszystko w szczytnym celu .

Na uczestników czekać będzie ognisko i grill z kiełbaskami, domowe wypieki, kawa, herbata czy lemoniada. Nie zabraknie także waty cukrowej!

Ważny punkt programu to aukcja charytatywna, podczas której będzie można wylicytować atrakcyjne nagrody, m.in piłkę oraz koszulkę meczową Roberta Lewandowskiego z autografem, voucher na tatuaż, gadżety od Pogoni Szczecin oraz Stowarzyszenia Kibiców „Portowcy”, koszulka siatkarek Chemika Police czy karnety do bawialni oraz wiele innych.

Gorąco zapraszamy wszyskich mieszkańców Szczecina! Atrakcje z założenia są bezpłatne, ale udział w nich ma wiązać się ze wsparciem akcji charytatywnej, dlatego zachęcamy do zapełniania festynowych puszek. Dobro wraca!

Już teraz możecie wspierać Bartka na zrzutce:
Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/pcxyed

STARTUJEMY: by świat Bartka nabrał ostrości!

20 września 2020

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023