Po wygraniu ligi terenowej trampkarze Czarnych Szczecin uczestniczyli w turnieju finałowym w Kaliszu Pomorskim. Zajęli w nim trzecie miejsce.

Do turnieju finałowego zakwalifikowało się ośmiu zwycięzców lig terenowych. Poza Czarnymi Szczecin byli to Jeziorak Szczecin, Junior Kalisz Pomorski, Mewa Resko, Pomorzanin/Wicher Sławoborze, Stal Szczecin, Osadnik Myślibórz oraz Zryw Kretomino. Gospodarzem imprezy był Kalisz Pomorski.

Ostatecznie do rywalizacji przystąpiło siedem zespołów, które podzielono na dwie grupy. W jeden z nich znalazły się cztery drużyny, a w drugiej trzy drużyny. Czarni zajęli pierwsze miejsce w tabeli, a rywalizowali z Juniorem Kalisz Pomorski, Stalą Szczecin oraz Jeziorakiem Szczecin.

Apetyty przed półfinałem były duże. Czarni zagrali z Osadnikiem Myślibórz i ponieśli porażkę w konkursie rzutów karnych. Przed nim było 1:1, a szczecinianie stracili gola decydującego o remisie w ostatniej akcji. Już w serii jedenastek trzech Czarnych nie pokonało bramkarza Osadnika.

Drużyna z Myśliborza wygrała turniej, a w finale spotkała się z Juniorem Kalisz Pomorski. Czarni zajęli trzecie miejsce bezpośrednio przed Pomorzaninem/Wicherem Sławoborze.

TRAMPKARZE NA PODIUM

03 lipca 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023