Najstarsza grupa z akademii Czarnych okazała się najlepsza w lidze terenowej. W decydującej fazie rozgrywek przekonująco pokazała wyższość nad przeciwnikami. W meczach z Arkonią, Stalą oraz AP Hutnik zdobyła komplet dziewięciu punktów, strzeliła 31 goli, a straciła zaledwie dwie bramki. Po zakończeniu rozgrywek trenerzy Paweł Rozpondek i Mariusz Modliński podsumowali udaną rundę.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali nasi zawodnicy w przekroju całego sezonu. Nic nie cieszy tak bardzo, jak obserwacja rozwoju piłkarskiego naszych młodych zawodników.

Na uwagę zasługuje fakt, że zespół regularnie trenuje trzy razy w tygodniu przy obecności pełnej kadry i naprawdę trudno powiedzieć, że którykolwiek z chłopców odpuszcza na treningach, zawsze widzimy sto procent zaangażowania i chęci do ciężkiej pracy. 

W minionej rundzie na wyróżnienie zasłużyło naprawdę wielu zawodników, czego efektem były między innymi zaproszenie na testy do Warty Gorzów Huberta Kota i Szymona Blocha, czy zaproszenia na treningi zespołu seniorów Czarnych dla Wojciecha Krawczyka, Huberta Kota i Bartosza Nowaka.

Z pewnością współpraca między zespołem trampkarzy a pierwszym zespołem będzie podtrzymana i rozwijana w przyszłym sezonie. Warto zatem obserwować poczynania tego zespołu, bowiem okazać się może lada moment, że to właśnie Ci chłopcy, na drodze swojego piłkarskiego rozwoju, będą stanowić o sile zespołu seniorskiego. Może on wbrew pozorom okazać się dla nich trampoliną do kolejnych szczebli ich przygody z piłką".

TRENERZY TRAMPKARZY PO WYGRANIU LIGI

13 czerwca 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023