Czarni II Szczecin powrócili do gry o punkty w B klasie. Nie był to udany powrót. Drużyna poniosła porażkę 0:9 z liderującym w rozgrywkach FASE Szczecin.

FASE Szczecin zdobyło prowadzenie już w 2. minucie strzałem Aleksandra Śliwowskiego, a następnie stopniowo dokładało kolejne gole. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:3, a w przedostatniej minucie meczu padła bramka na 0:9.

Dla piłkarzy Czarnych był to mecz wypełniony cierpieniem i bardziej przypominał trening wytrzymałościowy. Pomimo prób, trudno było przeciwstawić się jakości młodych zawodników z FASE. Nie zabrakło woli walki, chęci i zaangażowania, ale klasa rywala zdecydowała o wysokiej porażce.

Zanosi się na kolejną pauzę drugiego zespołu Czarnych w rundzie wiosennej. Z rozgrywek wycofała się druga drużyna - Iskierka II Szczecin.

Czarni II Szczecin - FASE Szczecin 0:9 (0:3)

Czarni: Zheleznov - Klimko, Cywiński (70' Modliński), Król - Obuchowicz, Janowczyk (80' Hermański), K. Zarzycki, Długaszek (45' Odważny), Hajdas - Adamek (45' Dziechciarz), M. Zarzycki (65' Nowak)