Trwający sezon jest rekordowy pod względem liczby drużyn, które Czarni wystawili w rozgrywkach ligowych. Swojego przedstawiciela akademia ma w lidze juniorów.

 

Drużyna zakończyła rundę jesienną po 10 kolejkach w środku tabeli po odniesieniu trzech zwycięstw i zanotowaniu jednego remisu. Czarni punktowali w konfrontacjach z Energetykiem Gryfino, Future Szczecin, Jeziorakiem Szczecin oraz Stalą Szczecin.

 

Na liście strzelców znalazło się 10 Czarnych, którzy w rundzie jesiennej zdobyli minimum jedną bramkę. Zdecydowanie najskuteczniejszy spośród nich był Bartosz Nowak, który może pochwalić się imponującą liczbą 15 goli. Więcej niż jedno trafienie do bramki przeciwnika zanotowali również Jan Miszczak, Hubert Kot, Marcin Cimek, Julian Karyń oraz Jakub Staszak.

 

Wzorem seniorów Czarnych, także najstarsza grupa w akademii, starała się grać czysto w swoich meczach. Większość z nich zakończyła bez choćby jednego napomnienia żółtą kartką. Wyjątek stanowi konfrontacja z AP Hutnik Kraków, na końcu której część zawodników poniosły negatywne emocje. Czerwone kartki kosztowały ich zawieszenie.

 

Kontynuacja sezonu nastąpi po zimowym okresie przygotowań.

TRZY ZWYCIĘSTWA JUNIORÓW

20 grudnia 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023