W dniach 22-24.04.2022 braliśmy udział w turnieju w Jarocinie! Rywalizowaliśmy z najlepszymi Akademiami z całej Polski. Przeczytajcie co się działo w ciągu tych trzech dni i przeżyjcie to razem z nami!

     Na jeden z pierwszych turniejów 3 dniowych w Jarocinie wyruszył jeden z naszych zespołów z rocznika 2012, prowadzony przez trenera Filipa Mrzygłód. Chłopców czekały trzy dni grania na bardzo wysokim poziomie w turnieju organizowanym przez SGB CUP. Nasza drużyna znalazła się w grupie B, gdzie mieliśmy do rozegrania dużo ciekawych spotkań. 

     W pierwszy dzień zagraliśmy dwa mecze z AP Bałtyk Koszalin oraz Lech Poznań Football Academy - Skoki. W obu starciach zwyciężyliśmy jedną bramką. Mecze te były pełne emocji i zaangażowania. Kolejne spotkania czekały na nas w sobotę! Witamy was w pierwszy dzień weekendu. Po bardzo dobrej postawie zespołu wysoko wygrywamy z drużyną AP Reiss Pleszew, a kolejne zmagania przynoszą nam oczekiwane rezultaty. Mecz z Wartą Śrem wygrywamy 5:1, a kolejny z Wartą Gorzów 4:0. Ostatnie dwa mecze również wygraliśmy nie tracąc bramki. I jako jedyna drużyna zgarniamy komplet punktów w rozgrywkach grupowych. Po intensywnym dniu meldujemy się w ćwierćfinałach! Oczywiście na zawodników wieczorem czekała chwila relaksu i regeneracji w basenie, kolacja i szykujemy się do walki na następny dzień. Pomimo bardzo dobrej przewagi  mecz ćwierćfinałowy kończy się bezbramkowym remisem a karne lepiej wykorzystali nasi przeciwnicy z KS Pogoń Nowe Skalmierzyce i zaczynamy grę o 5 miejsce. Chłopcy pokazali odpowiednie nastawienie mentalne i dwa pozostałe mecze pewnie wygrali. Warto zaznaczyć, że do najlepszej 5 turnieju został wybrany wychowanek Prawobrzeża Świnoujście, który dzięki współpracy trenerskiej występuję również w naszym zespole.

     Był to bardzo wartościowy turniej rozegraliśmy 10 spotkań i poza jednym spotkaniem we wszystkich, to my byliśmy stroną przeważającą strzeliliśmy ponad 30 bramek, tracąc tylko kilka bramek prezentując bardzo widowiskowy sposób gry. Jednak piłka nożna to nie matematyka i przez jeden słabszy mecz całej drużyny zakończyliśmy zmagania na 5 miejscu. Mamy nadzieje, że będzie to cenna lekcja dla naszej drużyny, która mocno się scementowała podczas tego turnieju.

 

Turniej w Jarocinie

24 kwietnia 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023