Dziękujemy Gminie Miasto Szczecin za wspieranie naszych działań w mijającym 2022 roku w procesie szkolenia sportowego naszych zawodników i zawodniczek.

Każdego roku Klub Czarni Szczecin może liczyć na wsparcie z Urzędu Miasta Szczecin. Dzięki temu łatwiej jest nam realizować nasze cele, jakimi są upowszechnianie kultury fizycznej, a w szczególności piłki nożnej wśród dorosłych, dzieci i młodzieży, udział naszych zawodników w rozgrywkach i turniejach, szkolenie piłkarskie coraz większej liczby dzieci na coraz lepszym poziomie oraz szkolenie i dokształcanie trenerów prowadzących zajęcia w naszym klubie. 

Gmina Miasto Szczecin wsparła nasz Klub w realizacji zadań statutowych m.in w programach Sport Dzieci i Młodzieży realizowany przez Uczniowskie Kluby SportoweProgram Wsparcia Sportu Amatorskiego - Wspieranie Piłki Nożnej Jesień 2022 czy Organizacja imprez sportowo – rekreacyjnych. Partnerstwo Czarnych i Magistratu, polegające na naszej solidnej pracy oraz dofinansowaniu Miasta, przynosi korzyści nie tylko mieszkańcom Szczecina, ale też obydwu stronom dając dobrą reklamę w całej sportowej Polsce a nawet poza jej granicami.  

Chcemy też podziękować za okazywaną nam pomoc pracownikom Urzędu Miasta z Wydziałem Sportu i Biurem Dialogu Obywatelskiego na czele. Czasem bez Waszej pomocy czy zrozumienia, nie udałoby się rozwiązać przeszkód lub trudności napotkanych w toku realizacji zadań. Razem możemy więcej!

UM Szczecin - Dziękujemy!

27 grudnia 2022

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023