Drużyna orlików starszych zajęła szóste miejsce w międzynarodowym turnieju Gorzów Cup. Potrafiła w nim zwyciężyć z zespołem z akademii Piasta Gliwice, którego seniorska drużyna występuje w PKO Ekstraklasie.

W pierwszym dniu turnieju Czarni Szczecin rywalizowali w grupie i zajęli w niej trzecie miejsce wśród pięciu zespołów. Spotkali się w niej z trzema zespołami z akademii klubów grających w PKO Ekstraklasie.

Czarni zremisowali z Lechem Poznań, przegrali z Rakowem Częstochowa, a następnie zwyciężyli z Piastem Gliwice oraz Barsą Sumy. W tabeli znaleźli się z siedmioma punktami tylko za Lechem i Rakowem.

W drugim dniu turnieju szczecinianie rozegrali mecz o piąte miejsce z ŁKS Łódź, w którym ponieśli nieznaczną porażkę 2:3. Tym samym Czarni zakończyli start w Gorzów Cup na szóstej lokacie.

- Gra w turniejach na takim poziomie pomaga nam ocenić, co robimy dobrze, a także, które elementy wymagają jeszcze poprawienia dzięki pracy na treningach - podsumowali trenerzy Filip Mrzygłód i Bartosz Cyburt.

Grupowi rywale Czarnych okazali się najlepsi w turnieju w Gorzowie Wielkopolskim. Raków Częstochowa zajął pierwsze miejsce przed Lechem Poznań i Pogonią Szczecin.

W ŚRODKU STAWKI W GORZÓW CUP

21 czerwca 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023