Drużyna z rocznika 2012 rozegrała 10 bardzo wymagających meczów w ciągu trzech dni. Bilans rywalizacji z przeciwnikami z silnych akademii to sześć wygranych, po dwa remisy i porażki.

 

Czarni mierzyli się kolejno z FC Wrocław Academy, Deltą Warszawa, Wisłą Kraków, Lechem Poznań, Athletikiem Ozimek, Wisłą Płock, Lechią Gdańsk, Dynamem Kijów, Olympikiem Wrocław i Zagłębiem Sosnowiec.

 

O podsumowanie turnieju poprosiliśmy trenerów zespołu Filipa Mrzygłóda i Bartosza Cyburta.

 

- Aż sześć wygranych w tak doborowym towarzystwie to bardzo dobry wynik. Mecze potwierdziły, że przy pełnej determinacji jesteśmy w stanie rywalizować z niemal każdą drużyną z Polsce. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że pokazaliśmy niezłą piłkę i często narzucaliśmy przeciwnikom nasz styl gry - opowiadają nam trenerzy.

 

- Chcieliśmy podkreślić ogromny charakter naszego zespołu i wspaniały doping kibiców. Przez całą sobotę, z uwagi na problemy żołądkowe naszych zawodników, graliśmy z jednym rezerwowym bramkarzem, a mimo to nie odpuściliśmy ani na moment. Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych - zaznaczają Filip Mrzygłód i Bartosz Cyburt.

WALECZNE OBLICZE CZARNYCH W SUPER CUP

20 kwietnia 2024

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023