Czarni II Szczecin przystąpią do rundy wiosennej z nowym szkoleniowcem Norbertem Długaszkiem.

Trener rezerw nie jest nową postacią w Czarnych. Dołączył do klubu jako piłkarz w listopadzie 2020 roku. Ze względu na kontuzję, w obecnym sezonie Norbert Długaszek przeniósł się jako asystent trenera i kierownik do sztabu szkoleniowego w B klasie. Teraz będzie odpowiadać za wyniki jako pierwszy trener.

Długaszek ma za sobą trenerski epizod w zespole, który rywalizował we wrocławskiej C klasie. W amatorskiej karierze piłkarskiej, od 2012 roku, grał w drużynach z Dolnego Śląska.

Nowy trener pracuje z piłkarzami Czarnych II od stycznia i odpowiadał za ich przygotowanie do rundy wiosennej. Drużyna zimowała na ósmym miejscu w tabeli z 12 punktami na koncie.

- Wierzę, że w aktualnym sezonie możemy zająć miejsce w najlepszej piątce - mówi Norbert Długaszek, trener Czarnych. - Chcemy wykorzystać rundę wiosenną na zbudowanie zespołu, który zwycięży w swojej lidze w następnym sezonie. Zamierzam stworzyć miejsce, w którym każdy zawodnik będzie mógł rozwijać się i stać się lepszy, co również przełoży się na dobro drużyny. Najważniejszy jest zespół i chcę utrzymać dobrą atmosferę panującą w nim.

WIOSNA REZERW Z NOWYM TRENEREM

15 marca 2023

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023