W ostatnim meczu w A klasie Czarni zagrali na wyjeździe z Błękitem Pniewo. Drużyna zdobyła punkt za remis, a oba gole strzelili piłkarze, którzy szkolą się w akademii Czarnych. W pierwszej połowie do bramki beniaminka strzelił Bartosz Nowak, a w 84. minucie punkt wyszarpnął strzałem na 2:2 Jakub Staszak.

 

Czarni objęli w tym meczu prowadzenie 1:0 w 11. minucie. Do czasu ich akcja wyglądała bardzo obiecująco, ale nie ma co ukrywać, że nie zakończyłaby się powodzeniem, gdyby nie błąd bramkarza Patryka Wojsiata. Ten nie złapał piłki po dośrodkowaniu, a czujność rewolucyjną zachował Bartosz Nowak. Znalazł się w dobrym miejscu i czasie, żeby zdobyć bramkę strzałem z małej odległości.
 

Błękit potrafił odwrócić wynik na 2:1 strzałami Oliviera Mróza i Roberta Jastrzębskiego. Była 73. minuta i gospodarze byli bliżej odniesienia zwycięstwa. W tym meczu jednak prowadzeniem nie nacieszyli się ani Czarni, ani piłkarze Błękitu.
 

W 84. minucie Jakub Staszak strzelił ładnego gola na 2:2. Czarni wywalczyli wrzut z autu na wysokości pola karnego przeciwnika, a za wykonanie dalekiego zagrania zabrał się Michał Zarośliński. Piłka została przedłużona przez Tadeusza Kubiaka na głowę Jakuba Staszaka, a ten przymierzył mocnym uderzeniem.
 

Czarni zremisowali w A klasie w drugim meczu z rzędu. Poprzednio podzielili się punktami również z Rybakiem Trzebież. Do końca sezonu pozostały do rozegrania cztery spotkania, a najbliższe będzie przeciwko GKS II Kołbaskowo/Przecław.
 

Błękit Pniewo - Czarni Szczecin 2:2 (1:1)
Gole dla Czarnych:
Nowak (11), Staszak (84)
Czarni: Stefanowicz - Ceglarz, Kot (46' Krawczyk), Król, Kubiak, Malinowski (25' Bartczak), Nowak (46' Staszak), Sosnowski, Stokop (83' Hajdas), Zarośliński, Zheleznov (69' Cimek)

WYCHOWANKOWIE AKADEMII NA MIARĘ PUNKTU

13 maja 2024

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023