Zwycięstwem 2:1 (2:1) zakończyło się spotkanie Czarnych Szczecin z zespołem KP Przecław. Gospodarze stracili bramkę już w 5. minucie, ale szybko odrobili straty i jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie.

Spotkanie rozpoczęło się od nieznacznej przewagi Czarnych, którzy w pierwszych minutach podchodzili z piłką pod pole karne, ale nie potrafili doprowadzić do zagrożenia bramki gości. Po kilku minutach, Przecław posłał długą piłkę od obrony lewą flanką, gdzie pogubili się defensorzy Czarnych, a w sytuacji dwóch na dwóch nieszablonowym zagraniem popisał się Żołnowski, który piętką wypuścił sam na sam Szczepaniaka. Strzał tego ostatniego sparował jeszcze na słupek Ożarowski, ale dobitka Harbanowicza wylądowała już w siatce.

Dwanaście minut później Czarni wykonywali rzut wolny z koła środkowego. Do futbolówki podbiegł Budzyński i zagrał niezwłocznie do Lubińskiego. Napastnik Czarnych obrócił się zwodem do lewej nogi i mocnym strzałem z trzydziestu metrów nie dał szans bramkarzowi gości.

Czarnym udało się uzyskać nieznaczną przewagę, co udokumentowali dopiero przed przerwą. Z rzutu rożnego długie dośrodkowanie posłał Wiśniewski, które trafiło do zamykającego Lubińskiego. Napastnik gospodarzy odegrał głową na piąty metr, a tam swoją głowę dołożył Nieżurawski i wyprowadził Czarnych na prowadzenie.

W drugiej odsłonie zawodnicy z Przecławia robili wszystko, żeby odwrócić niekorzystny rezultat. Sporo zamieszania siała szczególnie lewa flanka gości, skąd kilkukrotnie zagrozili bramce gospodarzy. Po dwudziestu minutach ponownie do głosu zaczęli dochodzić Czarni, ale nie wykorzystali swoich szans na dobicie przeciwnika i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 ustalonym w 42. minucie.

Czarni Szczecin - KP Przecław
5' 0:1 - Piotr Żołnowski
17' 1:1 - Karol Lubiński
42' 2:1 - Robert Nieżurawski

Czarni: Ożarowski - Malinowski(K), Sosnowski, Kaczmarek Maciej, Kozłowski - Budzyński, Rosiński, Wiśniewski (83' Skrętowski), Nieżurawski (85' Hnat), Kaczmarek Krzysztof (73' Zarośliński) - Lubiński