W niedzielnym sparingu, Czarni Szczecin Pokonali w Gryfinie Wicher Steklno 3:2 (2:2). Bramki dla Czarnych zdobyli Tadeusz Kubiak, Tomasz Pepryk oraz Krzysztof Kielmas.

Spotkanie A-klasowych zespołów toczyło się w bardzo szybkim tempie. W pierwszych minutach groźnie atakował zespół Czarnych, ale nie potrafił udowodnić swojej przewagi bramką. Gospodarze nie pozostawali dłużni i co jakiś czas wybierali się pod naszą bramkę, zamieniając w końcu jeden z kontrataków na bramkę. Kilkanaście minut później Czarni odpowiedzieli dwoma bramkowymi akcjami, ale nie dowieźli prowadzenia do przerwy. Kolejna kontra Wichru przyniosła wyrównanie i wynik 2:2 utrzymał się już do przerwy. W drugiej odsłonie nieznaczną przewagę osiągneli zawodnicy ze Szczecina i to oni ponownie objęli prowadzenie i mogli podwyższyć jeszcze rezeultat. Końcówka spotkania należała do gospodarzy, którzy usiłowali doprowadzić do remisu, ale wynik nie uległ już zmianie.

Czarni: Stolorz - Ulewski, Sosnowski(62' Misiałkiewicz), Klimko(46' Sierakowski), Warszewski (60' Kaczyński) - Zarośliński(80' Kubiak), Kaczmarek M., Kubiak(65' Rosiński), Wiśniewski(46' Kielmas), Modliński(83' Pepryk) - Pepryk(58' Nieżurawski)