Czarni opuszczą w niedzielę Szczecin, a podróż nie będzie daleka. W A klasie rozegrają wyjazdowy mecz ze Zniczem Niedźwiedź.
 

Niezależnie od ostatniej porażki, Czarni Szczecin pozostają czołową siłą rundy wiosennej w A klasie. Przegrali 0:2 z Grotem Gardno po wcześniejszych zwycięstwach 2:0 z Wichrem Reptowo, 3:0 z Tanowią Tanowo i 3:2 z Vielgovią Szczecin. Postarają się powrócić na punktowania w niedzielę.
 

Ostatnie trzy mecze Czarnych zostały rozegrane na Prawobrzeżu Szczecina. Przed nimi niedaleka podróż do Niedźwiedzia. Minęło trochę czasu od ostatniej wizyty na terenie Znicza, która zakończyła się zwycięstwem naszego zespołu 2:0 w sierpniu 2021 roku.
 

Od tego czasu były jeszcze trzy mecze Czarnych ze Zniczem i wszystkie zostały rozegrane w Szczecinie. Już w tym sezonie, po odnowieniu piłkarskich relacji, Czarni wygrali 3:1 w A klasie i zostali pokonani 2:5 w meczu o wejście do ćwierćfinału Pucharu Zimy.
 

Czarni znajdują się wyżej w tabeli niż 11. Znicz. Warto jednak pamiętać, że Niedźwiedzie zdobyły komplet 19 punktów na własnym stadionie. U siebie mają bilans, którego może pozazdrościć wielu ligowców, a w nim cztery zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki. Podbić boisko tego zespołu udało się jak dotąd tylko Odrzance Radziszewo i KS Wołczkowo-Bezrzecze.
 

Mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 16.
 

Drugi zespół Czarnych nie zagra w ten weekend meczu ligowego. To dlatego, że w terminarzu przypada mu spotkanie z Energetykiem II Gryfino, który wycofał się z B klasy po rundzie jesiennej.

WYPRAWA PIERWSZEGO ZESPOŁU DO NIEDŹWIEDZIA

12 kwietnia 2024

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023