Podopieczni trenera Cicio zdołali wywieźć tylko jeden punkt z meczu wyjazdowego ze Zrywem.

Mecz z gatunku tych zdecydowanie do wygrania, zwłaszcza w pierwszej połowie nasi zawodnicy wyglądali lepiej na tle rywala. Wynik otworzyliśmy w 10 minucie meczu. Walka w środku pola, przejęcie piłki przez Lubińskiego, rozrzucenie akcji na prawą stronę do Warszewskiego, ten z pierwszej piłki wrzuca w pole karne, a tam Nieżurawski bez asysty obrońcy uderza piłkę głową i ląduje ona w siatce. Dwie minuty później Czarni mogli podwyższyć, jednak rykoszet od głowy Wiśniewskiego znalazł drogę tylko do poprzeczki rywala. w okolicach 30 minuty następną okazję bramkową miał Wiśniewski, który wyszedł sam na sam, ale bramkarz wyczuł jego intencje. Pod koniec pierwszej połowy na listę strzelców mógł wpisać się również Lubiński, ale uderzył w boczną siatkę bramki. Do przerwy więc prowadzimy 1:0.

Druga połowa zaczęła się równie dobrze. 50 minuta meczu, piłka w środku pola podana przez Lubińskiego do Pepryka, ten sunie w stronę bramki przeciwnika, decyduje się na uderzenie lewą nogą z 18 metrów i pewnym uderzeniem pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie Czarnych. Gospodarze bramkę kontaktową zdobyli w 61 minucie po rzucie karnym. Brak komunikacji i krycia w polu bramkowym co zaowocowało faulem w obrębie pola karnego. Pewne uderzenie napastnika Zrywu i mamy 1:2. Siedem minut później było już 2:2. Rzut rożny, dośrodkowanie blisko bramkarza, piłka przechodzi przez obrońców i spada pod nogi zawodnika gospodarzy, który umiejętnym uderzeniem skierował piłkę do siatki. Dalsza część meczu to gra głównie w środku pola, jednak obie drużyny miały swoje okazje. 76 minuta i sam na sam z bramkarzem staje Lubiński, ale bramkarz znów popisuje się dobrą interwencją. 2 minuty później taką interwencją popisuje się Kucharczyk, który sparował na spojenie uderzenie napastnika Zrywu. Do końca meczu jednak żadna drużyna nie potrafiła przechylić zwycięstwa na swoją stronę.

Zryw Kołbaskowo - Czarni Szczecin 2:2 (0:1)