Do pierwszej drużyny Czarnych Szczecin dołączyło dwóch trenerów grup młodzieżowych !

Okienko transferowe przed sezonem 2021/2022 już można rozpatrywać w kwestii tych bardzo udanych, głównie za sprawą dwóch nowych zawodników, którzy zasilili pierwszy zespół naszej drużyny występujący w Zachodniopomorskiej A-klasie. Dwa tygodnie temu informowaliśmy sympatyków Czarnych o wytransferowaniu bramkarza Grzegorza Kucharczyka z lokalnego rywala, jakim jest Aquila Szczecin. Drugie, również cenne wzmocnienie, było owocem długich rozmów o powrocie do systematycznego występowania w spotkaniach ligowych z Mateuszem Denysem. Przyjrzyjmy się obu zawodnikom nieco bliżej!

 

Grzegorz Kucharczyk swoje miejsce na boisku, już od najmłodszych lat, znalazł między słupkami bramki. Przez całą swoją karierę, występując w różnych klubach, był pewnym punktem drużyny i za każdym razem, gdy tylko był dostępny na spotkaniu, zajmował miejsce w pierwszym składzie. Nie inaczej było w poprzednim sezonie, gdy bronił barw Aquili Szczecin. Po wielu rozmowach jednak udało się go ściągnąć do Czarnych! Grzegorz Kucharczyk jest również trenerem w naszych młodzieżowych drużynach. Posiadający licencję UEFA - C jest pierwszym trenerem rocznika 2008. Poza grupą treningową specjalizuje się również w indywidualnych zajęciach z młodymi adeptami kunsztu bramkarskiego w szeregach naszej akademii. 

 

Mateusz Denys natomiast uwielbia grę oskrzydlającą, dlatego też najczęściej występuje na boku pomocy. Swoją karierę z piłką nożną zacząć w swoim rodzinnym mieście w młodzieżowych i juniorskich zespołach Odry Chojny. Po wyprowadzeniu się do Szczecina reprezentował również Arkonie Szczecin oraz Victorie Przecław. Z racji braku czasu na spotkania ligowe na parę lat zawiesił swoje sportowe poczynania. Głównie z powodu nieskończonego zaangażowania w rozwój roczników 2010 oraz 2011 naszej akademii, gdyż Mateusz jest również trenerem posiadającym licencję UEFA - B. Dodatkowo prowadzi treningi indywidualne, mające na celu zmaksymalizowanie potencjału młodych zawodników w różnych aspektach boiskowych. 

 

  Liczymy na szybkie zaaklimatyzowanie się w zespole oraz podniesienie poziomu rywalizacji na swoich pozycjach boiskowych! 

wzmocnienia przed startem sezonu!

02 sierpnia 2021

Oficjalna strona Czarnych Szczecin

SPONSORZY CZARNYCH:

PRZYJACIELE CZARNYCH:

PARTNERZY TECHNICZNI CZARNYCH:

PARTNERZY STRATEGICZNI CZARNYCH:

PARTNER GŁÓWNY CZARNYCH:

Wszystkie prawa zastrzeżone 
© Czarni Szczecin 2023