Minimalną porażką zakończyło się spotkanie Czarnych Szczecin z liderem tabeli, drużyną Ehrle Dobra. Pomimo huraganowych ataków w drugiej odsłonie, szczecinianie nie zdołali pokonać bramkarza z Dobrej i przegrali spotkanie 0:1.

Zawody rozpoczęły się od szalejącego wiatru, który w pierwszej połowie wyraźnie utrudniał grę obydwu zespołom. W tej części meczu, lepiej prezentowali się goście, którzy kilkukrotnie sprawdzali dyspozycję bramkarza gospodarzy. Czarni w pierwszych dwudziestu minutach nie potrafili przedostać się z piłką pod pole karne przeciwnika i kiedy gra zaczęła się powoli wyrównywać, błąd jednego z zawodników wykorzystało Ehrle i po odbiorze piłki przystąpiło do szybkiego ataku. Pierwszy strzał obronił jeszcze Ożarowski, ale dobitka Gniotka znalazła już drogę do siatki i Ehrle objęło prowadzenie.

Po golu Gniotka, mecz się wyrównał i Czarni zaczęli dochodzić do coraz groźniejszych sytuacji bramkowych. W najlepszej sytuacji znalazł się debiutujący w zespole z Hożej Karol Lubiński, który miał przed sobą już tylko bramkarza, jednak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i stracił piłkę.

Po zmianie stron, Czarni wzięli się ostro do roboty i zepchnęli lidera do defensywy. Piłka coraz częściej gościła pod polem karnym gości i z minuty na minutę obserwowaliśmy rosnący napór ze strony gospodarzy. Już kilkanaście minut po zmianie stron, wyrównać stan zawodów mógł Rosiński ale piłka po jego strzale odbiła się od słupka. Kilka minut później po rzucie rożnym zamykał akcję Wiśniewski, ale  uderzył minimalnie niecelnie. W końcówce meczu w doskonałej sytuacji znalazł się Krzysztof Kielmas, ale jego uderzenie słabszą nogą również minęło bramkę gości.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i doświadczony zespół Ehrle wywiózł z Hożej trzy punkty, ale Czarni nie muszą się tej porażki wstydzić. Zespół postawił trudne warunki liderowi tabeli i niewiele brakowało aby sprawił niespodziankę.

Czarni Szczecin - Ehrle Dobra 0:1 (0:1)

Czarni: Ożarowski - Malinowski, Sosnowski, Warszewski, Ziółkowski (86' Kielmas) - Kaczmarek Maciej, Rosiński, Wiśniewski (76' Janowczyk), Nieżurawski (58' Kozłowski), Kaczmarek Krzysztof (58' Pepryk) - Lubiński